Кращі спортсмени

Пiдсумки навчального року кафедри СВ КПІ ім.Ігоря Сікорського за 2019/2020н.р.

эмблема каф2   Підсумки за останній спортивний рік будуть додані після підсумкового засідання кафедри по закінченню навчального року

 =====================================================================================================================================================================================================================================================

Пiдсумки навчального року кафедри СВ КПІ ім.Ігоря Сікорського за 2018/2019н.р.

У  навчальному році спортсмени і збірні команди КПІ завоювали 106 спортивних медалей!!!

  Аеробіка

- Пац Олександра (ФММ), Савенко Лариса (ММІ) , Антипова Ярослава (ФБТ), Музя Марина (ФБТ), Білорус Ірина (ІПСА) , Скиба Надія (ТЕФ): - Всеукраїнські студентські ігри зі спортивної аеробіки, м.Київ; призове місце – 2;

- Пац Олександра (ФММ), Савенко Лариса (ММІ) , Антипова Ярослава (ФБТ), Музя Марина (ФБТ), Білорус Ірина (ІПСА) , Скиба Надія (ТЕФ): - Відкритий Чемпіонат м.Києва зі спортивної аеробіки серед дорослих; призове місце - 1

- Пац Олександра (ФММ), Савенко Лариса (ММІ) , Антипова Ярослава (ФБТ), Музя Марина (ФБТ), Білорус Ірина (ІПСА) , Скиба Надія (ТЕФ): - Чемпіонат України серед студентів зі спортивної аеробіки; призове місце – 2.

- Савенко Лариса(ММІ), Скиба Надія (ТЕФ), Муза Марина (ФБТ), Антипова Ярослава (ФБТ), Пац Олександра (ФММ): - Чемпіонат України зі спортивної аеробіки (А-Денс), м.Київ; місце - 6

- Пац Олександра (ФММ), Скиба Надія (ТЕФ), Білорус Ірина (ІПСА) , Муза Марина (ФБТ), Антипова Ярослава (ФБТ), Савенко Лариса (ММІ); - Чемпіонат України зі спортивної аеробики , м.Харків; місце – 5;

- фанк команда, чемпіонат України з командних видів аеробіки, м. Київ 21-23. 04.2019р; призове місце - 2

- аероденс команда, участь в чемпіонаті Європи, м.Баку, 22-28.05.2019р; без призового місця

- фанк команда, Всеукраїнські студентські Ігри, м. Київ, 16.04.2019р; призове місце – 3

- фанк команда, чемпіонат України серед студентів, м. Київ, 15.04.2019; всеукраїнські змагання; призове місце – 2

- аероденс команда, м. Братислава, міжнародні змагання, 6-11.03.2019р.; призове місце – 3

- Чемпіонат міста Києва, 3.03.2019р; міські змагання; призове місце – 1

- Всеукраїнські змагання "Олімпійські надії", м. Київ; всеукраїнські змагання; призове

місце – 1

- фанк команда, Київ, Відкритий Кубок міста Києва, 3-6.11.2018р.; всеукраїнські змагання; призове місце - 1

- чемпіонат України серед молоді, м. Бердянськ, 1-2.07.2018р; всеукраїнські змагання;

призове місце – 1                                               

- фанк команда, пара, інд. виступи. Запоріжжя, 23-26.11. 2018р; всеукраїнські змагання; призове місце – 1

- спортивна аеробіка, Кубок світу Болгарія, 24-29 вересня 2018р; міжнародні змагання; без призового місця

Баскетбол

- Студентська баскетбольна ліга України "Київський етап"; призове місце - 2

- брали участь у Чемпіонаті м.Києва з баскетболу "Ліга монстрів"; місце – 9.

- Кубок Студентської профспілкової асоціації м.Києва з баскетболу; призове місце - 2

- проведено 23 гри на Першість НТУУ КПІ серед збірних команд факультетів.

Бокс

Тимко Андрій (ФІОТ);

- Спартакіада м.Києва серед ВНЗ з боксу; міські змагання; призове місце - 2

- Чемпіонат Київської області з боксу; призове місце- 1

- Матчева зустріч з боксу (Україна-Угорщина) м.Калашвар; міжнародні змагання; призове місце - 2

- Міжнародний турнір з боксу. м.Вишневе; призове місце - 3

Шпота Вячеслав(ФЕЛ):

- Чемпіонат України з карате. м.Одеса; призове місце - 3

- Всеукраїнський турнір з карате. Вінниця; місце - 3

- Чемпіонат м.Києва з кікбоксингу; призове місце - 2

- Кубок м.Києва з кікбоксингу; призове місце - 3

Михайло(ТЕФ);

- Чемпіонат Київської області з боксу. м.Бровари; призове місце – 2

Боротьба . Досягнення студентів:

- команда КПІ: XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання;призове місце - 1

- Зайвелєв Юрій(ІПСА): - Кубок Європи з боротьби самбо;міжнародні змагання; призове місце - 3

- Кувун Святослав(ФІОТ): - XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце - 3

- Пакета Максим (ПБФ): XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце - 3

- Перепелиця Олександр (ФЕА); - XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце - 3

- Бас Сергій (ІЕЕ): - XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце - 3

1- ДорошенкоОлександр (ІСЗЗІ): - XIV літня універсіада здзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце - 3

- СнісаренкоМарія (ХТФ): - XIV літня універсіада з дзюдом.Києва; міські змагання; призове місце - 2

- Пестерніков Владислав (ФІОТ): - XIV літня універсіада здзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце - 1

- Медведєв Костянтин (ФЕЛ): - XIV літня універсіада з дзюдом.Києва; міські змагання; призове місце - 1

- ДонченкоДанило (ФЛ):

- Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів ; всеукраїнські змагання; призове місце – 2;

- Чемпіонат м.Києва зєдиноборства МУЕЙ-ТАЙ; міські змагання; призове місце - 1

- Чемпіонат м.Києва з кікбоксингу ;міські змагання; призове місце - 1

- Чемпіонат України середстудентів з кікбоксингу; всеукраїнські змагання; призове місце- 3

- Чемпіонат України з МУЕЙ ТАЙ; всеукраїнські змагання; призове місце – 2

Волейбол

Команда КПІ ім.Ігоря Сікорського:

- Універсиада м.Києва з волейболу; міські змагання; призове місце – 3

- Кубок столичної ліги з волейболу м.Києва (чоловіки); міські змагання; призове місце – 2

- Першість столичної ліги з волейболу м.Києва (жінки); міські змагання; призове місце – 1

- збірни команди з пляжного волейболу брали участь:

        в Відкритому кубку м.Чернігова з пляжного волейболу; всеукраїнські змагання; без призового місця

        в  Етап Чемпіонату України з пляжного волейболу. м.Запоріжжя;

Всього за навчальний рік було зіграно 40 ігор.

Важка атлетика. Пауерліфтинг

Команда КПІ ім.Ігоря Сікорського:

- Першість з гірьового спорту серед ВНЗ. м.Київ; призове місце - 3

-   Першість Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце - 3

Івахненко Віктор (ФБМІ); - Першість з гірьового спорту серед ВНЗ. м.Київ; призове місце - 1

Чернікова Аліна (ФТІ):

-          Першість з гірьового спорту серед ВНЗ.м.Київ; призове місце – 2

-          Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце - 2

Бірка Дмитро (ХТФ); - Першість з гірьового спорту серед ВНЗ. м.Київ; призове місце - 3

Повальчук Святослав (ХТФ);: - Першість з гірьового спорту серед ВНЗ. м.Київ; призове місце - 3

Сугоняко Вадим (ФЕА); - Першість Світу серед юніонір з пауерліфтингу. м.Трнава (Словачина); призове місце - 2

Кузюра Анатолій (ТЕФ); - Першість України з пауерліфтингу. м.Київ; призове місце- 1

Турій Владислав (ММІ):

- Першість м.Києва з важкої атлетики до 20 років.; призове місце – 1

- Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце - 1

Чорний Андрій (ІЕЕ):

- Чемпіонат з легкої атлетики до 20 років м.Києва; призове місце – 1

- Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце - 2

Шевченко Дарина (ФБТ); - Чемпіонат з легкої атлетики до 20 років м.Києва; міські змагання; призове місце - 2

Бойко Владислав (ФПМ):

- Чемпіонат з легкої атлетики до 20 років м.Києва; призове місце - 3

- Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце - 3

- Москаленко Руслана (ХТФ): - Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце - 1

- Марич Данило (ХТФ); - Першість м.Києва з важкої атлетики 18 серед ВНЗ; призове місце – 3

- Щербнікова Аліна (ФТІ); - Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце - 1

Легка атлетика

Студенти взяли участь у 16 змаганнях різного рівня:

Поліщук Віталій (ЗФ):

- Осінній Чемпіонат м.Києва з легкоатлетичного кросу; призове місце – 1

- Взяв участь:Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Львівська десятка" м.Львів; всеукраїнські змагання

- у 8-му Київському Міжнародному марафоні з легкої атлетики; без призового місця. А також у других всеукраїнських змаганнях.

Панцюк Уляна (ФММ:

- Відкритий чемпіонат київської області. м.Бровари; призове місце – 2

- Олімпійський день. м.Ірпінь; призове місце - 3

Байда Олексій (ФЕА); Вид спорту: - Командний чемпіонат м.Києва 100 100 15 присвячений Дню Києва; призове місце - 1

Збірна команда у складі Хомутовська Анастасія (ІХФ), приймак Лілія (ФЛ), Панцюк Ул яна (ФММ), Поліщук Віталій (ЗФ), Старовойтов Руслан ((ФІОТ), Румянцев Олексій (ФІОТ), Гричук Іван (ТЕФ), Юхимчук Анастасія (ФІОТ), Величко Дмитро (РТФ); Вид спорту: - пробіг «Солом янська міля», м.Київ.; призове місце - 1

Плавання

- Проведена Першість КПІ ім.. Ігоря Сікорського, призерами якої стали:

- Гупало Микита (ФБМІ) - 1 місце;

- Мотозюк Олександра (ФТІ) – 1 місце;

- Кувшинов Олексій (ІХФ) – 2 місце;

- Скрипнюк Максим (ФТІ) – 3 місце;

- Гупало Микита (ФБМІ): - ХІV літня універсіада м.Києва з плавання; міські змагання; призове місце – 2

- Команда КПІ - ХІV літня універсіада м.Києва з плавання (чоловіки); призове місце – 3

- Команда КПІ - ХІV літня універсіада м.Києва з плавання (дівчата); призове місце – 2.

Регбі

Команда взяла участь у 16 поєдинках з різними командами в Чемпіонаті України з регбі (вища ліга та супер-ліга):

- Чемпіонат України з регбі (вища ліга); призове місце – 2

- Чемпіонат України з регбі -7 (вища ліга). м.Одеса; призове місце – 3

- Чемпіонат України з регбі (супер ліга) м.Одеса; без призового місця

Спортивне орієнтування

Студенти взяли участь у 22 змагань різного рівня:

Таран Вікторія (ФТІ)

- Чемпіонат м.Києва на спринтерских дистанціях; призове місце – 3

- Чемпіонат м.Києва серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування; призове місце – 2

- Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце – 1

- Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування; призове місце - 1

Городецький Микола (ТЕФ): - Чемпіонат м.Києва на спринтерских дистанціях; призове місце – 2

Блануц Дмитро(ФІОТ); Вид спорту: - Чемпіонат м.Києва на спринтерских дистанціях; призове місце – 3

Дрозд Валентина (ХТФ):

- Чемпіонат м.Києва серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування; призове місце – 3

- Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце -2

Звягін Микита (ФПМ):

- Чемпіонат України на спринтерских дистанціях м.Луцьк; всеукраїнські змагання; призове місце – 3

- Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (спринт) м.Чернівці; призове місце - 2

Колесник Вадим (ІПСА):

- Чемпіонат України з Трейл -орієнтування. м.Одеса; призове місце- 1

- Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце – 2

- Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування; призове місце -1

Голобородько Аліна (ФММ):

- Всеукраїнські змагання "Голосіївська осінь" зі спортивного орієнтування;

призове місце – 3

- Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування; призове місце - 3

- Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце – 2

Бабич Кирило (ІПСА):

- Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце – 3

-   Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування; призове місце - 3

Стрільба з лука

Проведено 9 однодених змагань Першості КПІ;

Всего 42 студентів брали участь у змаганнях Києва і України:

Данилюк Михайло (ФБТ):

- Кубок м.Києва зі стрільби злука; міські змагання; призове місце -3

- Чемпіонат м.Києва зі стрільби з лука; міські змагання; призове місце – 1

- Універсіада України зі стрільби з лука;; призове місце – 2

Куц Ярослав (ІХФ):

- Чемпіонат м.Києва зі стрільби з лука; міські змагання; призове місце – 3;

- Універсіада України зі стрільби з лука; призове місце - 1

- Чемпіонат України серед дорослих зі стрільби з лука; призове місце - 3

- Чемпіонат України серед спортивних шкіл зі стрільби з лука; призове місце- 2

Команда - Кубок України зі стрільби з лука; призове місце – 2

Фут зал

Студенти КПІ взяли участь в

- 60 змаганнях Києва, України

- 2 міжнародних

- провели 4 товариських зустрічей з футзалу.

- Першість м.Києва серед КФК з футзалу - 52 змагання.

Досягнення:

   - Першість м.Києва серед ВНЗ з футзалу; міські змагання;призове місце - 5

   - Першість м.Києва з футзалу серед КФК; міські змагання; призове місце - 2

   - Всеукраїнський турнір з футзалу "Футбол проти росизму"; призове місце - 3

   - Товариські міжнародні зустрічі з футзалу (КПІ-Динамо) м.Батумі (Грузія);  призове      місце - 1

   - Першість м.Києва серед ВНЗ з футзалу; призове місце - 5

   - Першість м.Києва з футзалу серед КФК; призове місце - 2

   - Всеукраїнський турнір з футзалу "Футбол проти росизму"; призове місце – 3

Футбол

60    проведених одноденних змагань на першість університету з футболу;

6 місце ХХ Чемпіонату м.Києва серед студентських команд ЗВО.                                                             

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Завідувач кафедри Новицький Ю.В