Студентка ФТІ Онанко Марія стала чемпіонкою України!

плавание бассейн.jpg 29-31 травня 2021р. в місті Кам'янське  проходила XVI літня Універсіада України з плавання.

В змаганнях брали участь: 146 спортсменів, з 23 вищих навчальних закладів  з усієї України. Були представлені всі плавальні дистанції, в тому числі естафети. На дистанції 50 м батерфляй 2 місце з результатом 0.29.10 посіла  студентка КПІ ім. Сікорського майстер спорту України з плавання - Онанко Марія Максимівна, яка вчиться на ФТІ, група ФБ-03. На дистанції 50 м вільним стилем Марія стала переможницею і посіла 1 місце з результатом 0.27.41. В естафетному плаванні 4×50 вільним стилем збірна команда Києва, у складі якої виступала Марія, посіла 1 місце. ВІТАЄМО!!!

плав дипл Онанко.jpgплав Онанко чемп.jpg

Серед збірних команд загальне перше місце виборола Волинська область, на другому збірна  Дніпропетровщини, третє місце у м. Києва.

Повідомлення від тренера-викладача Руденко Галини Андріївни.