DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА

триатлон эмбУ Києві 22 травня в межах DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА відбувся забіг 5 км

22-23 травняу Києві проходить перший за останні 6 років повноцінний триатлонний старт — DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021, а також Чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції.

У перший день змагань, 22 травня, в рамках заходу відбувся Hoka забіг 5 км.

Серед чоловіків перемогу на цій дистанції здобув багаторазовий призер України в забігах у приміщенні Мокляк Олександр, який захопив лідерство від самого старту, показавши результат 15:27.

Другим на дистанції Hoka забіг 5 км фінішував український легкоатлет Шевченко Сергій, перетнувши лінію фінішу з часом 16:11, поступившись менше хвилини переможцю.

Третій результат показав Маломуж Кирило із фінішним результатом 19:21.

Серед жінок впевнену перемогу на дистанції Hoka забіг 5 км здобула одна з найкращих професійних українських легкоатлеток Україна — Верецька Валентина з результатом 17:10, не залишивши жодних шансів іншим учасницям.

Другою на дистанції Hoka забіг 5 км з відривом у півтори хвилини стала професійна спортсменка Бощук Аліна (18:51). Третьою фінішувала Марі Карачина, фінішерка серії World Marathon Majors, тренерка та засновниця клубів Skinny&Strong та RUN21, із результатом 20:04.