Чемпіонат України зі стрільби з лука 29.04-04.05.2021

luk.jpgЗ 29 квітня до 4 травня 2021року у Новій Каховці, що на Херсонщині, пройшов чемпіонат України серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ та УОР зі стрільби з лука,

(змагання ІІІ рангу), в якому взяли участь і студенти КПІ - вихованці нашого тренера-викладача зі стрільби з лука Дьякової Оксани Віргініївни.

Змагання проводились  на спортивній базі ФСТ “Динамо” (Нова Каховка).

Кращій результат показали випускники КПІ 2019, 2020

Куц Ярослав,                                                                                                                                                                                     Данилюк Михайло                                                                                                                                                                    чемпіони України в командному заліку.

IMG 9459 IMG 9460

IMG 1882 IMG 9459

Учасниками змагань були також і молоді студенти, які зараз навчаються в КПІ:                                                             Литвякова Дарина (ФБМІ) - 4 місце в команді mix                                                                                                                 Войтко Анатолій  (ТЕФ) - 4 місце в команді mix                                                                                                                     Тітамир Арсеній  (ФММ)                                                                                                                                                         Саклаков Микита   (ТЕФ)

(викладач Дьякова О.В.)