Катерина Мелеш, студентка ФБМІ КПІ ім.Сікорського-Чемпіон України

24 квітня Черкаси приймали чемпіонат України з бігу на 10000 метрів. Змагання були основним відбірковим стартом на Кубок Європи.

чемп укр 10км.jpg                                                                      У змаганнях серед жінок  надзвичайно впевнену перемогу відсвяткувала Валерія Зіненко. Дистанцію вона подолала за 32:19.54 хв, залишивши найближчу переслідувачку в 27 секундах позаду. Нею стала Євгенія Прокоф’єва з часом 32:46.95 хв. Нагадаємо, що Євгенія має олімпійський норматив з марафону і як чемпіонка України вже гарантувала собі місце в команді на цій дистанції.Трійку призерок з бігу на 10000 метрів замкнула Ольга Скрипак (33:18.06 хв).

Чемпіоном України серед чоловіків став Іван Стребков (28:55.48 хв). Слідом фінішували Роман Романенко (28:58.52 хв) й Ігор Порозов (29:00.86 хв).

Вадим Лонський (30:16.65 хв) і Богдана Семьонова (34:32.70 хв) виграли змагання серед молоді, а Андрій Атаманюк (31:41.16 хв) і Катерина Мелеш (39:56.71 хв) стали чемпіонами України з бігу на 10000 метрів у віковій категорії U20.                                                                                                                             Катерина Мелеш студентка 2 курсу ФБМІ (гр.БМ-92) КПІ ім.І.Сікорського, член збірної команди з легкої атлетики. Ця студентка знаходить час не тільки навчатися на відмінно. але й знаходить час для тренувань. Це той випадок коли напружені тренування допомагають стати першою у всьому. Побажаємо їй подальших успіхів.