Студенський футзал. Прес-служба ФАКС повідомила

футзал 1.jpg   Прес-служба ФАКС повідомила:

«В п’ятницю, 9 квітня відбувся заключний день ХХ Чемпіонату України з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр. За результатами півфінальних зустрічей, пару команд, що поборються за золоті нагороди сформували місцева команда СПДУ ім. Макаренка (Суми) та ХНУ ім. Каразіна (Харків). Останні у півфіналі не залишили шансів єдиному представнику київського студентського футзалу – команді НПУ ім. Драгоманова. Саме столичні «педагоги» мали змогу вибороти бронзові нагороди в протистоянні  ІФКФВ і  НУФВСУ.

02

Команди з Києва та Івано-Франківська вже зустрічались у перший ігровий день і тоді підопічні Руслана Мішаровського виявились сильнішими, а гра завершилась із рахунком 3:2 на їхню користь. Але матч за бронзу виявився набагато складнішим, а результат поєдинку не відповідав перебігу подій на майданчику. Але це футзал і в ньому перемагає сильніший, або той, хто краще реалізовує свої гольові нагоди. Приємно відзначити, що кращим бомбардиром турніру став представник саме чинного чемпіона Києва – Владислав Васалатій із 6 забитими м’ячами.»(кінець цитати)

На жаль, команда КПІ, почав сезон, не змогла вийти у фінал, посів 3 місце в групі Б(з трьох ігор дві поразки  та 1 перемога. Всього 8 київських команд у двох групах змогли взяти участь у змаганнях. Сезон був дуже коротким, всього три гри до фіналу. Сподіваємось, нові старти наступного навчального року будуть цікавіше.

Результати гри команди політехніків в цьому сезоні:

1 тур НУФВСУ 7 : 4 «Політехнік»(НТУУ «КПІ»)

2 тур «Політехнік»(НТУУ «КПІ») 2 : 0 Авіатор(НАУ)

3 тур Економист(КНЕУ) 3 : 1 «Політехнік»(НТУУ «КПІ»)