Чемпіонат України зі спортиної аеробіки, перший день

header_1_fusaf.png ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ зі спортивної аеробіки серед студентів 2021року

В змаганнях взяли участь студенти шести закладів вищої освіти України, це:

Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського»

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського

Київський національний університет імені Тараса Шевченко

Запорізький національний університет «Запорізька політехніка»

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.

Види програми змагань:

TR-трійки

АЕРО ФАНК - команда

ІМ - індивідуальні хлопці

ІW - індивідуальні дівчата

MP- змішані пари

GR - групи

АЕРО ДЕНС – команда

АЕРО СТЕП – команда

Студенти Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського»

 (вихованці клубу «Талісман КПІ») виступали в чотирьох видах програми:

  • АЕРО ФАНК, Команда дівчат посіла 1 місце (Воловик Маріанна, Зінова Дарина, Гулієва Раміла, Шолудько Олександра, Кумлан Ліна, Філатова Альона, Гузій Олена)
  • АЕРО ДЕНС, Команда  отримала 2 місце, той самий склад, що і фанк, тренер Градусова Наталія
  • АЕРО СТЕП, Команда отримала 2 місце у складі (Смольникова Вероніка, Булгакова Олеся, Філатова Альона, Кузьмич Юлія, Данильченко Вікторія) тренер Лозенко Наталія
  • ІМ (індивідуальні) змагався студент Лобусов Дмитро, отримав бронзову нагород 
  •                 Фото-10.jpg Фото-18.jpg
  •             Фото-6(2).jpgФото-6.jpg                                                                           Більше  фото на сайті в ФБ 

Організатор і відповідальна за проведення змагань Пасічна Тетяна Володимирівна,  доцент кафедри спортивного вдосконалення ФБМІ - Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Президент Федерації України зі спортивної аеробіки і фітнесу. Пасічна Т.В. безпосередньо приймає участь у розвитку аеробіки і фітнесу в Україні, з 1993 року очолює Федерацію України зі спортивної аеробіки і фітнесу. З 1989 року під керівництвом Пасічної Т.В. кращі спортсмени України виступають на міжнародних змаганнях зі спортивної аеробіки. З 1999р. Пасічна Т.В. - головний тренер України зі спортивної аеробіки. Потрібно нагадати, що саме в КПІ з’явилась спортивна аеробіка як новий вид спорту. Президія ФУСАФ дуже вдячна керівництву НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» за постійну підтримку і взаємодію в розвитку спортивної аеробіки, за розуміння в вихованні спортивної сучасної здорової молоді України.

                    

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ОПЕРАТИВНИЙ ЗВІТ

про проведення змагань

1. Вид спорту ____Спортивна аеробіка______________________________

2. Повна назва змагань Чемпіонат України серед студентів  зі спортивної аеробіки________________________________________________________

3. Дата проведення з « 09 » __квітня__ по « _12 » квітня 2021 року_____

4. Місце проведення (територія, населений пункт, спортивна споруда):

Спортивний центр НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» _м. Київ, ву. Верхньоключова 1/26

5. Загальна кількість учасників змагань (підкреслити згідно регламенту):

    учні / студенти ___38___ ; чоловіки ____5______ жінки 33_______

6. Загальна кількість команд  ЗВО ______5_________________________

7. Кількість регіонів  _____4____________________________________

8. Командні результати ЗВО (з 1 по 3 місце)

Місце

ЗВО

1

Запоріжжя Національний університет «Запорізька політехніка»

2

Сумського державного педагогічногоуніверситету імені А.С. Макаренка

3

«Талісман» НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»

9. Командні результати регіонів (з 1 по 3 місце)

Місце

Регіон

1

Запорізький регіон

2

Місто Київ

3

Сумський регіон

10.Результати особистої першості (з 1 по 3 місце)

Індивідуальні вправи:

Місце

П. І. Б.  чоловіки

Регіон

1

Галайда Станіслав Віталійович

Сумський регіон

2

Великодний Владислав Володимирович

Сумський регіон

3

Лобусов Дмитро Олегович

Місто Київ

Місце

П. І. Б. жінки

Регіон

1

Литвин Анастасія Миколаївна

Сумський регіон

2

Ємел’янова Маргарита Денисівна

Запорізькийрегіон

3

Авраменко Вікторія Олександрівна

Запорізький регіон

Змішані пари:

Місце

П. І. Б. 

Регіон

1

Литвин Анастасія Миколаївна                 Великодний Владислав Володимирович

Сумський регіон

2

Зубрицька Валерія Дмитрівна                     Чорноморець Богдан Олегович

Місто Київ

3

   

Трійки:

Місце

П. І. Б. 

Регіон

1

Суботіна Дар’я Олександрівна

Сидорова Вероніка Ігорівна

Ємел’янова Маргарита Денисівна

Запорізький регіон

2

Бунзяк Софія Андріївна

Хамутинська Олена Валеріївна

Софронова Валерія Юріївна

Одеський регіон

3

Чорноморець Богдан Олегович

Зубрицька Валерія Дмитрівна

Баранецька Анастасія

Місто Київ

Групи:

Місце

ЗВО 

Регіон

1

Національний університет «Запорізька політехніка»

Запорізький регіон

2

«Південноукраїнський національний університет

імені К. Д. Ушинського»

Одеський регіон

3

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Сумський регіон

Аеро степ:

Місце

ЗВО 

Регіон

1

Національний університет «Запорізька політехніка»

Запорізький регіон

2

Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського»

Місто Київ

3

Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Сумський регіон

Аеро денс:

Місце

ЗВО 

Регіон

1

Національний університет «Запорізька політехніка»

Запорізький регіон

2

Національний технічний університет України  «КПІ імені Ігоря Сікорського»

Місто Київ

3

«Південноукраїнський національний університет

імені К. Д. Ушинського»

Одеський регіон

Аеро фанк:

Місце

ЗВО 

Регіон

1

Національний технічний університет України  «КПІ імені Ігоря Сікорського»

Місто Київ

2

Національний університет «Запорізька політехніка»

Запорізький регіон

3

«Південноукраїнський національний університет

імені К. Д. Ушинського»

Одеський регіон

11. Надати інформація про участь видатних спортсменів, встановлення рекордів або кращих результатів.

12. Фото та відео звіт надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." title="">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Головний суддя змагань                       ____________            _Тетяна Пасічна

                                                                                                 підпис                             Прізвище, ім’я, по-батькові

Представник _______________           _____________          _______________

                                                   назва філії                                               підпис                            Прізвище, ім’я, по-батькові

відділення (філії) КФВС МОН