БОРОТЬБА, ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ КПІ

самбо 1.jpg Боротьба, Бойове самбо

Бойове самбо – бойове мистецтво яке включає удари, кидки, больові та задушливі прийоми.

Самбо було розроблене в СРСР в 20 -30-х роках минулого сторіччя на основі дзюдо, джиу-джитсу під керівництвом В.С. Ощєпкова, В.А. Спірідонова та А.А. Харлампіева. Також пізніше були додані елементи, які були взяти з бойових мистецтв інших країн. Бойове самбо спочатку створювалось для тренування і навчання представників силових структур самозахисту. Для того , щоб навчитися основним технікам , потрібно не менше року. Бойове самбо було створено штучно, це означає що в нього увійшли найкращі та найефективніші елементи других видів єдиноборств. Бойове самбо може виступати як база для інших єдиноборств. Нерідко з бойового самбо переходять саме в ММА. Регулярні тренування у повному обсязі заповнюють необхідну норму фізичних навантажень. Бойове самбо сприяє розвитку міцної мускулатури, швидкості реакції, правильного дихання і витривалості. Окрім цього загартовуються морально-вольові та психологічні якості.

самбо 2.jpg  Агеєв_Павло_Миколайович.jpg  боротьба.jpg

Агеєв Павло Миколайович                                                                                                                    Запрошує усіх бажаючих до залу боротьби та боксу в спорт центр КПІ ім. І.Сікорського

Студенти нашого університету показують високі результати на змаганнях різного рівня з дзюдо, самбо і бойового самбо. Студенти які пройшли навчання на першому та другому курсі, продовжують залюбки тренуватися і далі, навчаючись на старших курсах. Заняття з самбо, бойового самбо і дзюдо проводить досвідчений тренер, володар другого дана дзюдо ФДУ і Третього дана Рукопашного бою ФРБУ, старший викладач Агеєв Павло Миколайович.

(автор Агеєв П.М.)

Види боротьби від викладача кафедри спортивного вдосконалення Агеєва Павло Миколайовича:    боротьба дзюдо,  бойове самбо,  самбо,   рукопашний бій.