Чемпіонат України зі спортивної аеробіки-2021

aerobicsEMBLEMAНещодавно, в Києві відбувся березневий Чемпіонат України

серед дорослих та юніорів зі спортивної аеробіки в якому брали участь спортсмени КПІ.

"Ковідна весна «Талісмана КПІ» 2021

Спортсмени Клубу «Талісман КПІ» вкотре довели, що ніякі обставини не зупинять їх тренувань і наполегливої праці на шляху до перемоги у змаганнях.

Змагань стало менше, перепон для тренувань все більше, весь світ піклується про перемоги над Ковідом, а студенти та члени спортивного клубу « Талісман КПІ» зі спортивної аеробіки намагаються всі свої сили поєднати в гармонійний шлях розвитку своїх фізичних якостей та протистояти випробуванням долі і ковіду в тому числі.

тренеры аеробика.jpg

Наша спортивна весна 2021 року почалась з відкритого чемпіонату міста Києва ( 4-5 березня) в приміщенні залу спортивної аеробіки спорткомплексу КПІ. В змаганнях прийняли участь 6 команд, 152 спортсмени, 15 суддів та 20 осіб оргкомітету, без глядачів, без парадів та показових виступів. Тільки змагання та нагородження переможців. Наші спортсмени були як завжди на висоті. Перші місця в індивідуальних виступах та змішаних парах, Дмитро Лобусов, Анастасія Ісаєнко та Максим Бубен. Перше місце зайняла й команда з Аеро Фанку ( 8 спортсменів).

Фанк 1 место ЧУ 2021.jpg+фанк 2021.jpg

Настя 1.jpgаер МСУ

Потім були щоденні тренування до чемпіонату України, який проходив в нашому оновленому спортивному залі аеробіки 19-20 березня. Ми дуже ретельно готувались до участі у змаганнях і професійно готували зал для приїзду кращих спортсменів з усієї України. Нові банери, аеробний паркет змагальний ліцензійний для спортсменів, подіум для суддівської бригади, плазма для інформації про результати виступів, музичне обладнання високого рівня – все це створило дуже особливу спортивно-святкову атмосферу для всіх учасників події! В результаті запеклої спортивної боротьби, наші спортсмени були першими в усіх видах програми: Індивідуальні виступи дівчат – Анастасія Ісаєнко, змішана пара – Максим Бубен та Анастасія Ісаєнко, Аеро Фанк команда - Воловик Маріанна Ігорівна, КА-63; Зінова Дарина Олександрівна, ХЕ-71; Воловіченко Анна Віталіївна, УВ-72; Шолудько Олександра Ігорівна, ФФ-81; Кумпан Ліна Олегівна, БС-81; Філатова Альона Володимирівна, БР-71; Гузій Олена Василівна, СЛ-01.

В розкладі змагань був особливий момент вручення посвідчень майстрів спорту зі спортивної аеробіки і тут не обійшлось без наших студентів. Майстрами спорту стали: Маріанна Воловик, Анна Воловіченко та Олександра Шолудько!

Ми, команда тренерів зі спортивної аеробіки (Наталія Градусова, Наталія Лозенко та Тетяна Пасічна) дуже пишаємось студентами, які поєднують навчання і спорт, роботу і самовдосконалення, додають спортивної слави нашому Університету. Зараз ми готуємось до чемпіонату України серед студентів, що буде проходить знову в нашому залі аеробіки 10 квітня і ми сподіваємось на перемогу та нове спортивне свято. Далі в нашому плані чемпіонат світу в кінці травня в місті Баку та чемпіонат Європи в вересні в Італії."

Автор - Тетяна Пасічна, доцент кафедри спортивного вдосконалення ФБМІ