ФУТЗАЛ, Першість міста Києва серед студентських команд, березень 2021

25.jpg Нагадаємо, що першу  гру сезону студенти КПІ програли.

Но здаватися вони не збіралися. У другому турі вони боролися до перемоги. Коментар: «Заключним поєдинком ігрового дня стала зустріч між Політехніком з Національного технічного університету України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського та першою командою Національного авіаційного університету. У анонсі я вже згадував про принциповість даного протистояння та на важливість перемоги в матчі для команд, що і відобразилось на результативності та видовищності поєдинку.  Також підопічним Ігоря Дейнеко не щастило у завершальних фазах своїх атак, а подекуди не вистачало майстерності та нахабності біля воріт «КПІ». З іншого боку два точні удари у другій половині другого тайму від Владислава Сидільнікова та Ярослава Прокопенко дарують важливі три очки «політехнікам», які прагнуть нав’язати боротьбу за перше місце в групі своїм кривдникам з першого туру.»(цитата Прес-служби ФАКС) Але, нажаль, у третьому турі знову не заладилось. Коментар ФАСК про 3 гру політехніків: «підопічні Сергія Соботюка знайшли в собі сили, аби непросто протистояти «КПІ», а навіть здобути дебютну для себе перемогу саме на паркеті спортивного комплексу НТУУ. Ще до перерви команди обмінялись точними ударами від Олександра Вінарського та Владислава Сидільнікова. На моральний стан «політехніків» вплинула друга жовта їхньому голкіперу за фол останньої надії, але втілити чисельну перевагу в забиті м’ячі «економісти» так і е змогли. По перерві швидкий гол Владислава Данилюка вивів його команду вперед, а дубль гравець під 11 номером оформив уже за кілька секунд до фінального свистка, який означав, що КНЕУ здобули дуже важливу перемогу над грізним суперником»(кінець цітати). Команда уступила студентам КНЕУ з рахунком 3:1. І займає третє місце в групі В. Нагадаємо, всього в Першості беруть участь 8 команд ЗВО Києва, які поділені на 2 групи по 4 команди.

Команди «БУДІВЕЛЬНИК» (КНУБА)
і «НУФВСУ» мають по 9 очок і є лідерами своїх груп.

Наша команда на третьому місці групи В.

Нажаль змагання з футзалу серед студентських команд Києва буде призупинено через відновлення карантину, згідно зПротоколом №20 Київської міської державної адміністрації від 18 березня. Карантин продовжиться до 9 квітня, а потім чемпіонат продовжиться, чекаємо побачити всіх гравців здоровими у спортивних залах наших університетів. Тож бережіть себе та близьких та будьте здорові!

Інфо з сайту ФАСК