Футзал. «Політехнік» програв...

25 Футзал, Чемпіонат Києва (Группа BCD 3, тур 2).
«Адвокати Київщини» перемогли наш «Політехнік»

Команда КПІ з футзалу покидає другу лігу в Чемпіонаті міста Києва.

Від матчу з командою Адвокати Київщини залежала не тільки подальша доля на турнірі його учасників, а і доля інших команд. Адвокати Київщини останнім часом набрали гарну форму, про це свідчать дві впевнені перемогу у попередніх матчах. А ось студентів останный час досить сильно лихоманило. Перемога у першому турі над ДП Антонов і поразка від Booster, відкинула їх на передостаннє місце у групі! І студенти матч з командою Адвокати Київщини програли, да ще і з рахунком 7:3. Тож вони залишають цю лігу і в подальшому будуть грати у лізі D. На жаль,  це їх найгірший результат за всі часи існування команди. І одна з причин цього, на наш погляд, це неможливість зібрати команду в зв’язку з карантином. Команда політехніків-це не тільки кияни, але і студенти других місць, які навчаються в КПІ (зараз біля екрану компютера).

футзал 1 гра 2021

Побажаємо студентської команді КПІ успіху в Першості Футзальної Асоціації Студентів Києва,

яка почала свій сезон 2021 року.