Стрільба з лука. Презентація для студентів КПІ

12ц.jpg СТРІЛЬБА З ЛУКА в КПІ. Шановні студенти!

Мистецтво стрільби з лука - древнє і витончене. А для того, щоб оволодівати ним в КПІ, досить вибрати «складнокоординаційні види спорту».

Навик стрільби допомагає розвивати не тільки фізичні якості, а й моральні. Психологічна підготовка спортсмена - важливий аспект. На стрільбищі вчаться витримці, концентрації і вірі в себе. Адже, погодьтеся, постріл - це не зовсім те, що ми робимо кожен день. А значить, навіть на тренуванні виникає маленька стресова ситуація. Що стосується фізичної складової, то стрільба з лука не дарма відноситься до складнокоординаційних видів спорту. Адже саме координованість і усвідомленість рухів дають такі бажані попадання в жовте.

Світ стрільби з лука - справедливе місце. Той, хто готовий віддавати сили і час, ретельно виконувати настанови тренерів, незабаром виїжджає на свої перші змагання. Студенти КПІ показують високі результати, нерідко займають призові місця.

10118

Однак скільки роботи і терпіння стоїть за зовнішньою незворушністю! Адже, навіть якщо ходити на кожне тренування, але виконувати вправи абияк, на пристойні результати можна не розраховувати.

Важливо! Все спорядження необхідно мати власне. Якщо у вас ще немає свого лука, то перед його придбанням бажано порадитися з тренерами. В КПІ представлені два типи стрільби: з олімпійського і блочного луків. Кожен має свою специфіку як у роботі, так і в обладнанні.

7м 19р

8и Тренер-викладач Д’якова О.В.

Лучний тир чекає кожного, хто готовий стати його невід'ємною і важливою частиною! Навчитися стріляти - питання, більшою мірою, бажання і цілеспрямованості. Саме вони та ще вміння чути, розуміти, контролювати своє тіло та  емоції допомагають виходити на високий рівень.  Отже, запрошуємо всіх бажаючих навчитись стріляти з лука та володіти своїми почуттями.

(автор Д’якова Оксана Віргініївна)

Також на сайті кафедри в фейсбуці   https://www.facebook.com/sportfbmi/videos/298693651615854

Тренує студентів і працює зі збірною командою стрільців з лука Д’якова Оксана Віргініївна, викладач кафедри СВ, Заслужений тренер України. В НТУУ "КПІ" з 1997 - інструктор І кат. В НТУУ “КПІ” на кафедрі спортивного вдосконалення працює викладачем з 2002 року.

Діюча спортсменка – стрільба з блочного луку, призерка чемпіонатів України з олімпійського луку. Засновник та тренер спортивно-технічного клубу “Ліга” м. Києва. Засновник Федерації стрільби із лука м. Києва; голова тренерської ради федерації. Підготувала чемпіона України 2005 року, 4 майстрів спорту, КМС та І розряд – 12 спортсменів.

5а

З листопада 2020 року студенти-лучники під керівництвом тренера-викладача кафедри спортивного вдосконалення КПІ Дьякової Оксани Віргінієвни  взяли участь у 8 змаганнях. Таким чіном, наші лучники, є одними з самих активних спортсменів КПІ.

1. Міжнародні онлайн-змагання «Karazin University Cup»    15-24 листопада
  2. Відкритий Кубок міста Києва, 14-16 грудня 2020.
  3. ІІ етап Кубку Світу зі стрільби з лука, онлайн-змагагння,19-20 грудня 2020
  4. IІІ етап Кубку Світу зі стрільби з лука, онлайн-змагагння, 16-17 січня 2021
  5. Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та юніорів 25-27 січня 2021
  6. IV етап Кубку Світу зі стрільби з лука, онлайн-змагагння, 13-14 лютого 2021