Чемпіонат міста Києва з боксу серед студентів 2021 року

3 бокс Кошмяков бокс  Чемпіонат міста Києва з боксу серед студентів 2021 року,

присвячений пам'яті Валерія Богуславського, закінчився 13 березня. І ми раді вітати студента КПІ ім. Ігоря Сікорського Кошмякова Артема з перемогою у своїй ваговій категорії! Артем, навчаючись в університеті, тренується у Запольського Дмитра Петровича, викладача кафедри спортивного вдосконалення КПІ.

Це вже четвертий турнір з боксу пам'яті заслуженого тренера України В. Г. Богуславського. Перший відбувся в 2018 році. Валерій Григорович Богуславський майстер спорту СРСР, заслужений тренер і педагог України, суддя міжнародної категорії.

5 бокс Богуславский2 бокс Кошмяков смеш един

Дмитро Петрович Запольський у 2002 році створив Міжнародну молодіжну громадську організацію "Міжнародна Асоціація боксу та кікбоксингу "Нове сузір'я", під егідою якої регулярно проводяться студентські змагання з боксу та кікбоксингу та інші заходи спрямовані на розвиток цих видів спорту.

За час роботи тренером виховав Чемпіонів та призерів чемпіонатів України, Європи та Світу з кікбоксингу та боксу, організував та проводить "Чемпіонат міста Києва з боксу та кікбоксингу", " Чемпіонат України з боксу та кікбоксингу серед студентських команд" інші змаганя.