Студентам-кпішникам: Клуб регбі «Політехнік»

Сабіров Олександр Сергійович Студентам-кпішникам:   Клуб регбі «Політехнік» готується до нових перемог і чекає вас на своєму майданчику!

Реґбі(англ.rugby football)олімпійський вид спорту,спортивнакомандна гра, в яку грають на прямокутному полім'ячемовальної форми,різновид футболу.

Вашій увазі нове відео про команду і про гру https://www.facebook.com/sportfbmi

SAM_5790.JPG

За  роки існування збірна команда університету здобула багато перемог. Довгі рокі працював Денбновецький Леонід Володимирович, старший викладач, Заслужений тренер України. Нещодавно він пішов на заслужений відпочинок.

Зараз заняття проводе Сабіров Олександр Сергійович, старший викладач, Майстер спорту з регбі , закінчив Національний технічний університет України „КПІ” у 2002 році, працює зі збірною командою чоловіків.

Займав посади: 2003–2004 р.р - тренер-викладач з регбі у Кременецькому ДЮСШ.; 2005–2009 р.р.- викладач фізичного виховання у Кременецькому обласному гуманітарно-педагогічному інституті ім. Тараса Шевченка 2009–2011 р.р.; викладач фізичного виховання Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

У Національному технічному університеті України ( „КПІ” ) працює з 2011р., на кафедрі спортивного вдосконалення. Багаторазовий призер Чемпіонатів України. Тренер збірної команди „Політехнік” НТУУ „КПІ” з регбі.

Перемоги команди за останні роки :

•2012 рік - ІІІ-є місце на ІІІ Спортивних іграх України серед ВНЗ ІІІ- IVрівня акредитації, м.Харків; І-е місце ( регбі 7х ) у Першій лізі Чемпіонату України з регбі, м.Ірпінь; ІІ-е місце (регбі –15) у Молодіжній лізі України з регбі (На протязі року м.Київ, м.Одеса, м.Кривий ріг, м.Донецьк, м.Сімферополь, Харків.

2013 рік- команда посіла друге місце у Молодіжній лізі України з регбі.

Спортивні досягнення 2014 рік:

• на Чемпіонат України з регбі-15 збірна команда НТУУ “КПІ” - ІІ-е місце.(м.Одеса, м.Кривий Ріг, м.Харків, м.Дніпропетровськ, 14.09.2013-28.06.2014).

Спортивні досягнення2015 рік:

• Відкритий чемпіонат м.Києва 1-й тур; Місце проведення - м.Київ; Дата - 29.03.2015:

- Збірна команда "Політехнік" з регбі 7; Призове місце № - 3

• Відкритий чемпіонат м.Києва з регбі 7, 2-й тур; Місце проведення - м.Київ; Дата - 18.04.2015:

- Збірна команда "Політехнік" з регбі 7; Призове місце № - 2.

• Кубок України з регбі-7 «Епоха-Политехник» 6 місто (Хмельницьк, 12.09.15).

• Кубок Дружби Народів. Епоха-Политехник» 5 місто (Хмельницьк, 13.09.15). 2

Спортивні досягнення 2018/2019 н.р.

Команда взяла участь у 16 поєдинках з різними командами в Чемпіонаті України з регбі (вища ліга та супер-ліга):

- Чемпіонат України з регбі (вища ліга); призове місце – 2

- Чемпіонат України з регбі -7 (вища ліга). м.Одеса; призове місце – 3