ХVIІІ Чемпіонат м. Києва з футзалу серед студентів

футзал мяч воротаНа цьому тижні стартує ХVIІІ Чемпіонат м. Києва з футзалу серед студентів (Інформація Прес-служби ФАСК)

В п’ятницю, 5  березня у конференц-залі Федерації футболу м. Києва відбулось жеребкування групового етапу ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2021 року. 8 команд було поділено на дві групи за рейтингом минулого сезону. Таким чином до групи А потрапили команди Будівельник з Київського національного університету будівництва і архітектури, збірна Національного університету біоресурсів та природокористування України, команда Київського університету ім. Бориса Грінченка та Авіатор-2 з Національного авіаційного університету. У квартеті Б зіграють Національний університет фізичного виховання і спорту України, Авіатор з НАУ, Політехнік з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» та новачки футзальних змагань – команда Економіст із Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Чемпіонат пройде вже у звичні два етапи – груповий та фінальна частина. В групах команди зустрінуться двічі – вдома та на виїзді, а перші та другі команди квартетів потрапляють до півфінальних матчів.

В результаті жеребкування у першому турі відбудеться чотири поєдинки між Будівельником та КУБГ, НУБіПУ та Авіатором-2, перша команда НАУ прийматиме Економіст, а центральним протистоянням туру стане поєдинок НУФВСУ та «політехніків». Всі матчі відбудуться 11 березня без присутності глядачів. Слідкуйте за новинами та результатами матчів на сайті ФАСК fask.com.ua.

Сподіваємось, що нічого не завадить проведенню ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2021 року, а вболівальники якомога скоріше повернуться на трибуни, аби підтримати свої команди у запеклій боротьбі за звання кращої футзальної команди столиці серед студентів!

Перша гра збірної студентів КПІ відбудеться 11 березня з командою інфіза (НУФВСУ) на базі суперника. Бажаємо вдалого старту сезону!

00 футзал01футзал02 футзал