Чого чекати вболівальникам спорту КПІ в березні

эмблема каф2Збірні команди нашого університету продовжать боротьбу в Чемпіонатах Києва

з футзалу, волейболу, візьмуть участь в Відкрітому чемпіонаті міста Києва зі змішаних єдиноборств ММА. Футзалісті крім Чемпіонату ФФУ візьмуть участь так само в поновлюваних змаганнях збірних команд ЗВО Футзальної Асоціації Студентів Києва (ФАСК). У березні планується початок змагань регбістів.

З 1  по 2 березня у волейболістів було трансферне вікно, під час якого команди змогли дозаявити до 2-х  гравців (при цьому загальна кількість гравців не повинна перевищувати 14 чоловік). До цього кожна команда зіграла по 10 ігор.

ВОЛЕЙБОЛ Жінки. 3 Дивізіон - Група Е

Вдома

В гостях

ККПК-Обухів

24

Багіра

8

26

Оболонь

7

21

ДЮСШ Боярка

Київський політехнік

2

6

Стронг Фекторі

1

3

Наша команда волейболістів-чоловіків 2 березня зіграють свою 10-ту гру з суперником – командою «Керлам».(Всього 2 березня відбудеться 3 останні гри першого туру цей групи). Команда «Керлам» є лідером групи, в якої грає і наш «Політехнік»

ВОЛЕЙБОЛ Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В

Вдома

В гостях

Керлам

5

15

Київський політехнік

4

13

Боярка

4

12

Деаф-Альбатрос

Альянс

8

КНУ ім. Т.Г. Шевченко

0

Третього березня відбудеться жеребкування та старт ХVIІІ Чемпіонату Києва з футзалу серед студентських команд  ЗВО сезону 2021 року.

12-13 березня пройде Відкритий чемпіонат міста Києва зі змішаних єдиноборств ММА.

До участі у змаганнях допускаються спортсмени міста Києва та інших міст України – члени команд клубів, спортивних шкіл, які займаються змішаними єдиноборствами ММА: спортсмени від 18 років.

Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України – єдина офіційна Федерація в Україні, яка має законне право організовувати та проводити змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Всі змагання проходять відповідно до офіційних правил, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції України та Міністерством молоді та спорту України.

смеш единоборств 12 13.03

Про регбі: Нещодавно стало відомо: В українській Суперлізі сезону 2021 року зіграють сім клубів, а чемпіонат за регбі - 7 стане міжнародним.

В елітному дивізіоні за класичним регбі змагатимуться сім команд: «Олімп» (Харків), «КРЕДО-1963» (Одеса), «Подолье» (Хмельницький), «Политехник» (Одеса), «Антарес» (Київ), « Сокол »(Львов) і «Политехник »(Киев).

За попередньою інформацією, новий сезон українського регбі стартує в квітні-травні.