Одразу три хороших спортивних новини

к волейб Три хороших спортивних новини приніс кінець минулого тижня.

Найприємнішою новиною стала перша перемога над суперником нашої молодої жіночої команди з волейболу в Чемпіонаті Києва. 20 лютого вони провели дуже хорошу гру і переграли суперниць-команду "Стронг Фекторі"  з рахунком 3:0. Нагадаємо, це перший сезон нового складу збірної студенток з волейболу, сподіваємося, що набуваючи досвіду дівчата зможуть домогтися ще спортивних досягнень в цьому сезоні

Жінки. 3 Дивізіон - Група Е

Київський політехнік

:

Стронг Фекторі

(25:15-25:13-25:6)

Стартовий склад команди:

- Кращий гравець: Софія Матфеева

21 февраля новая игра не принесла успеха. Перемога досталась суперницям команды "Оболонь".

Стартовий склад:

- Кращий гравець:   Антоніна Рудакова, Іщенко, Марина

Також успішної була гра команди чоловиків-волейболистів, які змогли повернутися на першу стрічку турнірної таблиці, перемігши чергового суперника. Вітаємо  обідві команди з досягеннями!

футзал мяч воротаТретя добра новина - Новому футзальному сезону 2021 року бути!

З 22 по 26 лютого буде проходити заявковий період на участь команд у ХVIІІ Чемпіонат м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2021 року. Команда футзалистів готова до змагань! Старший тренер Журавльов С.О. вже готує заявку! Бажаємо перемог!