37-ий Різдвяний турнір ветеранів За Кубок профкому КПІ-2021

futsalЧудовий початок нового 2021 організували викладачі кафедр фізичного виховання і спортивного вдосконалення ФБМІ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», які провели традиційні Різдвяні турніри з футзалу в спорткомплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У січневих змаганнях щорічно беруть участь команди ветеранів спорту та дітей.

З січня 2021 року відбувся вже 37-ий Різдвяний турнір ветеранів За Кубок профкому КПІ, в якому взяли участь 6 збірних команд. Переможцем турніру стала команда «Легіон-21». Срібні медалі отримали гравці команди спортивних журналістів «Преса України», «бронза» у представників студентського профкому. Далі команда працівників КПІ «Політехнік», команда Федерации футзалу м. Києва «Арбітри» і спортклубу «Антонов».

Новогод турнир Политех

команда ветеранів КПІ 2021 року

Напередодні Різдва 6 січня боротьбу за перемогу в традиційному Різдвяному турнірі вели юні спортсмени 10 -11 років.

1 місце завоювали представники ДЮСШ-5;

2 місце у команди «Динамо - Фемелі»;

3 місце у команди «Колос» і

4-е місце дісталося команді «Арсенал». Всього було заявлено і виходили на гру 50 початківців гравців.

Різдвяні футбольні турніри в КПІ | Профком КПІ ім. Ігоря Сікорського

На радість гравців молодшого віку, організатори, як і в минулі роки, провели нагородження всіх без винятку учасників турніру, всі діти отримали пам'ятні медалі та подарунки.

futsalTrener    Ментюков футзал

Журавльов Сергій                               Михайленко Вадим                        Ментюков Ігор

Особливу подяку від учасників турніру за його організацію та проведення отримали Ігор Ментюков, Вадим Михайленко та постійний головний організатор змагань Журавльов Сергій Олексійович (голова спортивної комісії профкому КПІ, старший викладач кафедри спортивного вдосконалення).