Волейбол, тиждень невдач

волейбол мяч Жінки. 3 Дивізіон - Група Е

Жіноча волейбольна команда «Київський політехнік» сформована була в минулому році з новачків, і цей рік став для дівчат, студенток 2-3 курсів першим стартом в змаганнях Чемпіонату міста Києва під егідою Української конфедерації волейболу.

Тому розраховувати на високий результат поки не можна, це не студентські змагання, а Чемпіонат Києва. Основне завдання-це придбання змагального досвіду і підвищення рівня майстерності. Команда виступає, як і всі початківці команди, в 3 Дівізіон (Група Е).

І хоча поки що не було перемог над суперницями, підвищення рівня майстерності вже після 4-х перших ігор помітно. Бажаємо продовжувати боротися і вчитися, щоб команда новачків змогла досягти таких же висот, як і попередні студентські команди. Жіноча команда 26.12.2020 програла суперницям з команди  ККПК-Обухів з рахунком 0 : 3.

Чоловіки. 2 Дивізіон - Група В  Раніше і чоловіча збірна потерпіла поразку в грі з командою «Альянс». Бажаємо не здаватися, а боротися до останнього з рахунком 2 : 3(23:25-19:25-25:22-25:19).

Кращій гравець Володимир Хмельов

волейбол Хмелёв.jpg