ФУТЗАЛ, чергова перемога в Чемпіонаті міста!

футзал мяч ворота Вітаємо спортсменів «Політехніка» з черговою перемогою в Чемпіонаті міста і виходу на третю позицію в групі.

В передноворічному турі Другої ліги чемпіонату Києва з футзалу (26-27 грудня) буде лише вісім матчів, проте майже в кожному з них вирішуватимося подальша доля команд…

Нас цікавить перш за все, гра команди «Політехнік», котра вже добилася трьох перемог і піднялася на третю сходинку в своїй групі.

Коментатор сайту ФФК перед черговим, сьомим, туром зазначив команду «Політехнік»:

«Колектив Журавльова Сергія Олексійовича цього сезону нарешті може похизуватися певною стабільністю. Минулого туру вони здобули розгромну перемогу над PM UA і зараз їх очікує два вирішальні матчі. Перший з них проти ФК Армія, котрі поки що не можуть похизуватися стійкою динамікою у результатах. Команда Віктора Трапезуна може обіграти лідера та програти аутсайдеру і саме цей факт привертає особливу цікавість до даного двобою!»9кінець цитати)

І ми ради відмітити, що політехніки мають грати. 26 грудня выдбулася гра з командою ФК "Армія". В першому таймі політехніки загнали суперника в ступор, «подарував» воротам суперника 6 голів. Але…дали можливість супернику в другому таймі забити 2 мяча в свої ворота. Але перемога є перемога, і ми вітаємо наших спортсменів і тренерів з перемогою, яка дозволила піднятися та третю сходинку таблиці.

Голи забили:

футзал Кириленко    футзал Езендука футзалИщук

Кириленко Андрій, 2 гола       Езендука Джонмару, 2 гола        Іщук Владислав        Записецький Владислав(нет фото).

Політехнік                                                          ФК Армія

team81 thumb 0b1f80ea3413e2aec58096e03314e71d          6:2  team84 thumb d70822142cd928d8062c5b797aa80a59

З наступаючим Новим роком! Бажаємо здоровя і нових перемог!