Футзал: Як говорить народна мудрість, після радості неприємності ...

футзал мяч ворота 4 і 6 грудня збірна команда з футзалу "Політехнік" провела дві гри в чемпіонаті міста, який проводить федерація футзалу Києва. Це були ігри з найбільш досвідченими командами групи "В" другий Ліги.

Гра з ПУМБ

4 грудня политехніки зустрілися з командою ПУМБ та, на жаль, програли 0:2. Кращий гравець нашої команди в цієї грі Шаповалов Олександр.

Гра з Parimatch

6 грудня гра між командами в первом тайме прошла довільно ровно и без забитих голов. Но второй тайм политехники начали очень активно и уже в начале тайма сумел дважды поразить ворота соперника (Богданов Володимир 22 хв.и Запісецький Владислав 26 хв.).

Втративши не на довго активність, дозволили сопернку забити два відповідних голи. За хвилину до закінчення матчу на 39 хв. удар по воротах від Пісецького, на жаль, не став переможним, але дав шанс супернику на 40 хвилині опанувати воротами. Результат гри 3: 2 на користь суперника при досить рівній грі з невеликою перевагою політехніків. Боротися треба не тільки до останньої мінути, а й до останньої, як показує практика, секунди. 41 удар по воротах від наших спортсменів, 24 удари від гравців команди«ПУМС» все-таки показує про перевагу гравців команди «Політехнік», але так буває ...

За підсумками перших турів «Політехнік» на 5 місці з 6 очками (як і у що займають 2-4 місця) Так що є шанси бути серед найкращих, головне, не здаватися.