Футзал, "Політехнік" виграв!

2062 На сьогоднішній день ми можемо розповісти тільки про одну команді ігровиків-політехніків, яка бере участь в змаганнях.

Це збірна, яка бере участь в чемпіонаті Федерації по футзалу міста Києва. У команді грають і студенти, і випускники нашого університету.

Поки що командою зіграно другий та третій тури.

Наводимо цитату з новин ФФК про перший матч політехніків: «До початку звітного матчу ми очікували поганий збір у студентів, але вони всупереч нашому анонсу змогли продемонструвати майже 100% збір на гру. Першими забили саме Політехнік, на 4 хвилині Владислав Павлов вразив напівпусті ворота суперника. Медики досить швидко оговтались і Костянтин Таранов зрівняв рахунки команд. Студенти виглядали більш завзятими і на 17 хвилині повернули собі перевагу. В другому таймі збірна лікарів UFAM почала грати першим номером і забивши 2 голи на 27 і 29 хвилинах вийшли уперед! І Відступати було нікуди і Політехнік почали діяти більш ризикованіше і забивши три м’ячі, вони змогли дотиснути свого суперника.»(кінець цітати)

Автори голів: Павлов Владислав, Запісецький Владислав (забив 2 мяча поспіль), Богданов Володимир, Кириленко Андрій

5-3, це приємно!

2061 2063

2085 2093

2081 2055

Гру третього туру команда також завершила перемогою над командой BWT з рахунком 4:0.

Голи забили Запісецький Владислав, Паляничка Віталій, Нагорний Дмитро і Прокопенко Ярослав.

Вітаємо спортсменів і тренера Журавльова Сергія Олексійовича з вдалим стартом сезону і бажаємо завтра, 4 грудня вдалої гри з командою ПУМБ, яка відбудеться в 19-30 в спортивном комплексі КПІ ім.Ігоря Сікорського.