Спортивна аеробіка, XV літня Універсіада і Першість Києва серед молоді

аероб ємблема XV літня Універсіада Києва-2020, аєробіка

4 березня в СЦ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися змагання зі спортивної аеробіці в залік XV літньої Універсіади міста Києва 2020 року в програмі V Спартакіади серед закладів вищої освіти м. Києва, а також проведено відкриту першість м. Києва серед дітей, юнаків та молоді.

Перед початком офіційної частини змагань перед зрите лями виступили вихованці клубу «Атлантида», якій базується на базі Центру фізичного виховання і спорту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

SAM 5497

SAM 5493

SAM 5495

В змаганнях студентів взяли участь команди НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»(«Талісман КПІ», «Талісман КПІ» -1, «Талісман КПІ» -2, Київського національного університету будівництва і архітектури(КНУБА), «Авіатор» НАУ і студенти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

SAM 5503

SAM 5506

Змагання проводились як в особистому, так і в командному заліку. В загальному заліку перше місце дісталося НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», на другому місці –Національний авіаційний університет. третє місце у КНУ ім. Тараса Шевченка.

SAM 5509

SAM 5515

SAM 5521SAM 5522SAM 5524

Після змагань студентів було проведено офіційне закриття студентських змагань і нагородження переможців та оголошено офіційний початок Відкритої Першості міста Києва серед юнаків та молоді. У змаганнях взяли участь представники київських клубів «Атлантида» та «Талісман КПІ», діти та молодь міста Черкаси, ДЮСШ міста Тараща, клуб «ТехноФіт» з Вишгорода та клуб «Chernenko-team» з Боярки.

SAM 5531

SAM 5532

Головний організатор змагань Пасічна Тетяна Володимирівна, доцент кафедри спортивного вдосконалення, Заслужений тренер України, Президент Федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу, привітала всіх учасників змагань та особо відмітила роль тренера, як особи, від якої залежить успіх спортсмена, і подякувала тренерів за їх роботу і відданість такому красивому виду спорту, як спортивна аеробіка. Побажала учасникам Першості Києва, зовсім молодим дітям та юнакам показати свою майстерність.

Нагородження переможців змагань

SAM_5547.JPGSAM_5548.JPGSAM_5553.JPG

В особистому заліку серед студентів перші місця у Маркіной Наталії, Амерідзе Олександри, Чорноморця Богдана.

Друге місце отримала Булгакова Олеся, третє місце у Мельник Вікторії.

SAM_5549.JPGSAM_5552.JPG

SAM_5554.JPGSAM_5555.JPG

SAM_5557.JPG

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ І ЇХ ТРЕНЕРІВ!