Перші змагання регбістів-політехніків у 2020 році

регби Турнір з регбі, присвячений 31-й річниці виведення військ з Афганістану

В Ірпені 15 та 17 лютого пройшли традиційні змагання - міський відкритий турнір з регбі серед юнаків та молоді, присвячений 31-й річниці виведення військ з Афганістану. Змагання проходили на центральному стадіоні «Чемпіон». Тут зібралися сім комад юнаків та чотирі молодіжні команди з Київщини та м.Київа. Відкрив змагання перший заступник голови м. Ірпень Олександр Маркушин.

За Кубок Ірпеня 17 лютого боролися спортсмени віком 13 та 15 років в цьому турнірі перше місце серед 13-річних гравців посіла команда "Хмельницький-1". Серед 15-річних перемогу виборола збірна Київської області в складі регбістів Ірпеня, Дмитрівки та Борисполя.

А 15-го лютого була проведена першість з Регбі-7 серед молоді чотирьох команд, які беруть участь в чемпіонаті України: це регбійні клуби «Варяги», наш РК «Політехнік», РК «Дарниця-Київ», а також гравці ДЮСШ Ірпені( до речі, тренує їх один з засновників РК «Політехнік» Денбновецький Леонід Володимирович, колишній старший викладач, Заслужений тренер України. Нашу команду представляв старший викладач КПІ ім. Ігоря Сікорського Сабіров Олександр Сергійович. Переможцями 15 лютого стала команда «Політехнік», на другому місці ДЮСШ м.Ірпінь, РК «Варяги» посів третє місце, а команда «Київ-Дарниця» без перемог здобула четверте місце.

Вітаємо збірну команду політехніків з перемогою в першому старті сезону 2020 року

і бажаємо подальших успіхів!

регби 15.02.20

Загальне фото збірной команди  "Політехнік", по центру другого ряду в в червоній майці-Захлівний Деніс.

Основні змагання цього сезону для «Політехніка» почнуться в квітні, це Вища ліга Чемпіонату України Регбі-7: «Політехнік» грає першу офіційну гру сезону в неділю 26 квітня з командою «Київ-Дарниця». До команди РК «Політехнік» цього року включено студента-першокурсника ТЕФ Захлівного Деніса, вихованця Денбновецького Л.В., якій зараз тренується у викладача Сабірова О.С. Крім того, Деніс нещодавно брав участь у учбово-тренувальному зборі молодіжної збірної команди і прийме участь в міжнародних змаганнях по регбі, які відбудуться в Франції(покі ще тренер Сабіров О.С. розглядає це змагання як учбово-тренувальне для молодих спортсменів, тому що французьке регбі найкращій приклад якості).