Спортивні підсумки останнього тижня лютого

спорт Останній тиждень лютого був насичений змаганнями збірних команд КПІ.

Успішно завершують місяць волейболісти-чоловіки в Чемпіонаті Києва: за результатами Плей-офф є шанс перейти з третього дивізіону на сходинку вище, до другого дивізіону.
    І без поразок волейболісті провели вже три гри XV літньої Універсіаді міста Києва 2020 року і у всіх іграх не дали шансу суперникам виграти. У змаганнях беруть участь команди 14-ти ЗВО м.Києва, які розділені на дві групи попереднього етапу. Молода команда дівчат, після річної перерви, також візьме участь в Універсіаді Києва. За рік підготовці другокурсниці, які не грали до вступу в університет в волейбол, готові боротися за спортивну честь свого університету. Побажаємо їм успіхів і продовження досягнень попередньої команди, неодноразового переможця серед студентських команд.

Сьогодні, 28 лютого починаються змагання боксерів в рамках Універсіади Києва. Стежимо за їх результатами і чекаємо переможних боїв!

Наші баскетболісти вчора, 28 лютого на своєму майданчику приймали команду НАУКМА (Національного університету «Києво-Могилянська Академія») і не залишили суперникові жодного шансу на перемогу. Це вже третя перемога наших баскетболістів в XV літньої Універсіаді міста Києва після перемог над командами НАУ і КНУБА. Вітаємо!

Команди-переможниці ігр з баскетболу 27.02.2020

SAM 5477SAM 5479

Крім цього матчу вчора також грали студенти КНТЕУ-2 і Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського У цьому матчі перемогли студенти КНТЕУ, одна з найсильніших студентських команд Києва.

SAM 5475