Футзалісти взяли участь в турнірі пам’яті Героя України Олександра Плеханова

SAM 5454Турнір пам’яті Героя України Олександра Плеханова

Турнір з футзалу був присвячений вшануванню пам’яті Героя України, героя Небесної Сотні, студента архітектурного факультету КНУБА - Олександра Плеханова (http://www.ukrgeroes.com.ua/PlehanovOV.html).

Турнір розпочався о 11:00 в спортивному комплексі університету за адресою вул. Освіти, 3.

Турнір був організований зусиллями ФАСК («Футбольна асоціація студентів м. Києва»), Департаментом освіти і науки КМДА, Радою Ректорів київського вузівського центру та Київським національним університетом будівництва і архітектури. Відкрив турнір ректор КНУБА Куліков Петро Мусійович. Присутні також Голова Ради Ректорів КВЦ Петро Куліков та Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра. Також серед почесних гостей у залі був присутній Олександр Яцунь – Голова Київської міської організації профспілки освіти і науки України, який щиро вітав вболівальників та представників команд-учасниць.

SAM 5441 SAM 5443

В турнірі взяли участь 4 команди: переможець в минулому році - збірна Київського університету ім. Бориса Грінченка, господарі – студенти Київського університету будівництва і архітектури, команда Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» та збірна НТУУ«Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Першими грали команда господарів турніру (КНУБА-одна з сильніших студентських команд Києва) та команда Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», яка поки що слабша серед всіх учасників турніру . Тому перемога господарів турніру була переконливою з рахунком 8:0.

Команда політехніків під керівництвом старшого викладача кафедри спортивного вдосконалення Журавльова Сергія Олексійовича і активного вболівальника, помічника головного тренера з адміністративної частини полковника Борозюка Миколи провела два матчі, як і всі команди. По перше команди провели зустрічі для розподілу в фінальній частині грати вже за місця в турнірі. Наша команда була самої малочисленої на турнірі, всього 7 гравців, тому що ні всі гравці збірної змогли взяти участь по уважним причинам. Тому фізичне та емоційне навантаження були дуже високими. Другі команди мали від 9 до 11 учасників.

SAM 5450SAM 5449

Наша команда «Політехнік» першу гру провела з командою Київського університету ім. Бориса Грінченка, яка є одним з лідерів студентських змагань Києва і займає зараз третє місце в групі (наша команда поки що на шостому місці). Але наші парні показали характер з самих перших секунд гри і першими вдарили по воротах(на жаль, у штангу). Суперник рванув в атаку, виникла незначна метушня і на короткий час ініціатива була на стороні суперника. Наші студенти змогли вистояти і навіть першими відкрити рахунок. Студенти-суперники змогли усилити атаку і наша команда змушена була піти в оборону, але вистояти в такому темпі без своєчасної перерви на відпочинок було важко. І боролися за перемогу на протязі всього матчу, тому переможний рахунок  це нагорода нашої команді за стійкість і наполегливу боротьбу. Іван Олійник з КПІ відмітился двома  точними ударами, потім суперник  Максим Крук відповівтакож двома голами. Але «політехнік» Володимир Богданов зміг вразити ворота і  вивів свою команду в фінал.

SAM 5456

SAM 5457

Команда заслужено виборола право грати за перше місце в цьому турнірі. Але перерва між першім і фінальним матчами була вдвічі коротше, ніж у команди-переможниці першої гри. Тому в наступному матчі за перше місце з командою-господарем турніру і другою в Чемпіонаті ФАСК, хоча гравці як і раніше грали з повною віддачею, вони змогли забити тільки один гол супернику проти п'яти отриманих від суперника, якій і став володарем Кубку в турнірі пам’яті Героя України Олександра Плеханова.

Дебютанти з команди «Україна» Відкритого міжнародного університету розвитку людини переграли КУБГ із рахунком 4:3 та вибороли почесне третє місце.

футзал9SAM 5451

Виділити найсильнішого гравця нашої команди не вдалося, тому що всі гравці віддавали свої сили, щоб перемогти. Як пример: наш воротар отримав травму, але прийшов до себе і майже негайно після підйому зміг відбити наступний удар суперника.

Вітаємо гравців з другим місцем і, як рідко це буває, хвалимо за гру, яку програли.

За перемогу боролися: Шматько Дмитро,Галушко Євген), Оліник Іван, Прокопенко Ярослав), Богданов Володимир), Сидільников Влад, Левандовський Микита.

SAM 5437

SAM 5467SAM 5471