Перший старт студентів важкоатлетів 2020 р

foto 4 1 300x208  Гірьової спорт

8 лютого 2019 року на базі спортивного комплексу Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця відбувся відкритий чемпіонат м. Києва з гирьового спорту серед студентів та школярів.

В змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів, серед яких було чимало дівчат, зокрема,  студенти закладів вищої освіти м. Києва та учні закладів загальної середньої освіти і закладів професійної освіти м. Києва та Київської області.

Від збірної команди КПІ ім.Ігоря Сікорського виступили:

Прізвище, ім’я по-батькові

11.

Моргуненко Георгій

75кг

Команда виступала під керівництвом тренера-викладача кафедри спортивного вдосконалення Крилова Геннадія Анатолійовича.

В змаганнях взяли участь команди Національного авіаційного Університету, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національної академії внутрішніх справ, а також Київського авіаційного технікума.

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювалося Федерацією гирьового спорту України та Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Навчальний рік 2018/2019 року став для команди політехніків переможнім: команда заробила 192 бали і посіла перше місце в IV Спартакіаді ЗВО м.Києва (студенти додали в загальних рахунок 4458 очок і були найкращіми не тільки в своїй групі, а серед всіх ЗВО Києва !

Переможцями змагань в командному заліку серед студентських команд стали:

І місце – Київський національний університет імені Т. Шевченка,

ІІ місце – Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації,

ІІІ місце – НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».

Попереду ще нові старти. Бажаємо спортсменам бути кращими!

Особисті місця в кожній ваговій категорії визначалися за найбільшою кількістю підйомів у поштовху довгим циклом для чоловіків та за сумою підйомів кожною рукою у ривку для жінок.

foto 2 1 300x225 foto 5 1 300x225 foto 8 300x225