Легенде КПІ Букаеву Олексію Григоровичу наші вітання з ювілеєм!

Букаев нов  ВІТАЄМОЮ,  шановний Олексій Григорович

07 лютого 2020 роки відзначів свій 80-річний ювілей випускник Київського політехнічного інституту 1966 року Букаев Олексій Григорович.

Букаев 3

Уже при вступі до інституту Олексій Григорович показав себе неабияким організатором, талановитим студентом і унікальним спортсменом. З 1958 року протягом довгих років виступав за збірну м.Києва по футболу.

А в 1962 році стає одним із засновників і провідним гравцем першої в Україні регбійний команди «ПОЛІТЕХНІК» Київського політехнічного інституту. Протягом всіх років ця команда брала участь в Чемпіонатах СРСР і Чемпіонатах України з регбі і є одним із символів КПІ. Олексій Букаев - неодноразовий Чемпіон України і володар Кубка Радянського Союзу з регбі (цикаве посилання http://www.5kolec.com/rugby/news/article-65180/)

Букаев 2

З командами «КОЛОС» м.Бориспіль та «УНІВЕРСИТЕТ» г.Кіев- 6 разовий чемпіон і володар Кубка СРСР з хокею на траві.

Засновник команди «УНІВЕРСИТЕТ» з хокею на траві. З цими командами і з командою «СПАРТАК» він багаторазовий Чемпіон України і переможець безлічі інших турнірів з хокею на траві. Срібний і бронзовий призер Кубка Європейських чемпіонів з хокею на траві. Виховав величезну кількість «Майстрів спорту СРСР» і «Майстрів спорту міжнародного класу СРСР». Головний тренер молодіжної збірної СРСР і збірної України з хокею на траві.

Букаев 5  Заслужений тренер України з хокею на траві.

Новицький Ю.В., Букаев А.Г.

Наказом №2 / 153 НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сі  корського» от25.09.2019 року Букаев А.Г. був нагороджений Грамотою Вченої Ради університету.

В даний час Олексій Букаев активний учасник ветеранського спортивного руху м.Києва.

Букаев 4