Новини футзалу на 16 грудня

правила футзала Перемога футзалістів над командою «Рідне Місто»

    В неділю , 15.12.19 , чергові матчі Федерації футзалу м.Київа (Друга ліга) пройшли у спорткомплексі КПІ. Самими першими на майданчик війшли команди «Рідне Місто» та «Політехник». В цьому сезоні студенти КПІ Ім.Ігоря Сікорського демонструють футзал, якій задовольняє вболівальників команди: вихованці Сергія Олексійовича, як відмітив коментар федерації, «грають самі і дають грати супернику. Вони мов бразильці - забивають скільки захочуть, і пропускають стільки, скільки самі дозволять супернику!»(кінець цітати).

Гра була цікавою, що є головною потребою вболівальників, і рахунок 3 :1 на користь команди «Політехнік» дуже приємний.

    Чомусь не йде гра у футзалістів команди політехніків в Першості ФАСК (тільки студентські команди). 13 грудня вони не змогли забити жодного м’яча в ворота суперника - команді ВІТІ ім.Героїв Крут. Правда не дали і супернику забити голів, тому 0:0.

    У понеділок, дев’ятого грудня в Champion Hall/Parimatch зібралась велика футбольна студентська родина аби відзначити 20-річний ювілей Футбольної асоціації студентів м. Києва (ФАСК). Серед нагороджених від Міністерства молоді та спорту України був і тренер-викладч нашої кафедри, доцент, к.п.н. Андрій Гринь – Президент ФАСК з 2007 по 2013 роки та один з найбільш відданих людей студентському спорту Він  отримав  Почесну Грамоту Міністерства молоді та спорту України (нагороду вручив заступник міністра Олександр Ярема).

                фаск 2

                                       Гринь А.Р. - перший зліва в трийки засновників ФАСК 

                фаск 1

                фаск

         "Команда" КПІ ім Ігоря Сікорського: завідувач кафедри Новицький Ю.В., Гринь А.Р.,

   капітани команд Федоренко Ілля і Самойленко Андрій, тренери  Мохунько О.Д., Журавльов С.О.

(посилання на фільм присвячений 20-річній історії Футбольної асоціації студентів м. Києва: http://fask.com.ua/news/kerivnitstvo/film-prisvyachenij-20-richnij-istoriyi-futbolnoyi-asotsiatsiyi-studentiv-m-kiyeva.html )

 Фото з сайту ФАСК