Спортивні новини КПІ ім.Ігоря Сікорського

SAM 5221  Попереду фінальни ігри

 БАСКЕБОЛ    14 листопада відбулася гра наших команд за право грати в фінальній частині розіграшу Кубка профспілки студентів Києва. Зустрілися перша та друга баскетбольні команди студентів КПІ. Грати зі «своїми» простіше для гравців і тренерів, тому у всіх був гарний настрій і гра задовольнила тренерів команди Устименко Григорія Олександровича і Кузенкова Олега Вікторовича. Рахунок гри на користь першої команди 86:20, яка і подовжить боротьбу за перемогу в турнірі.

            SAM 5219

            SAM 5211 SAM 5213

            SAM 5217

 

ФУТБОЛ    Погода листопада сприяла футболістам подовжити свої змагання (весняне друге коло сезону) в Чемпіонаті ФАСК. Проведено вже дві гри наступного кола.

   7 жовтня команда політехніків здобула перемогу в боротьбі з командою НПУ ім. М.П.Драгоманова з рахунком 3:1.

   У вівторок, 12 листопада на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету відбулась гра 9 туру ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО (перша зустріч команд завершилась виїзною перемогою «Меркурія» із рахунком 4:3). В цей раз місцева команда «Меркурій»(яка є лідером змагань) приймала «Політехнік» з НТУУ «КПІ».

                   футб с Меркурий

                                                                                фото з сайта ФАСК

   Цітата«До цього поєдинку було прикуто чимало уваги, адже команда з «КПІ» веде боротьбу за третє місце в групі Б з «Медиком», а в першому колі у виїзному матчі, підопічні Олексія Яценко здобули найважчу свою перемогу з семи попередніх, із рахунком 4:3 обігравши «Політехнік». Тому від цієї зустрічі очікували боротьби на полі та непростої перемоги господарів»(кінець цитати коментара ФАСК). На жаль, наші футболісти, показуючи добру гру, програли і в другому матчі найсильнішої команді групи 2-0. Але придбали нові вміння, чому також віддати значення.

   На цей раз тренер Крндратович Андрій Борисович  відмітил хорошу гру нашего голкіпера Олександра Шаповалова. Для команди з «КПІ» боротьба за третю сходинку ускладнюється.  Хай щастить!

                            Але забивати наші хлопці навчилися. Зверніть увагу-всі кпішникі!

                                                  Кращі бомбардири групи Б.                     

1

Іващенко Артем

3

2

Карпов Максим

3

3

Дзюбенко Василь

2

4

Асаулюк Артем

2

5

Горбаток Данило

2

6

Панфілов Ярослав

1

7

Гулак Іван

1

8

Кириленко Андрій

1

9

Розмариця Олександр

1

10

Носік Даніїл

1