Друга перемога футболістів КПІ

  футбол мяч Ми вже писали, що дуже інтенсивно

проходить начало сезону для наших футболістів. Вчора, 2 жовтня, вже треттю гру першого кругу зіграли подопічні тренера Кондратовича Андрія Борисовича. Гра прошла на поле соперника. На думку коментатора ФАСК «обидва ці колективи зазнали поразки від «Меркурію», але «Політехнік» виглядав досить пристойно, тому «шевечнківцям» буде непросто навіть на власному стадіоні »(кінець цитати). І ми раді повідомити вболівальників  команди «Політехнік» про нову переконливу перемогу наших футболістів. Не дивлячись на далеку дорогу на стадіон суперника громадським транспортом, на поле футболісти вийшли з наміром перемогти і збільшити рахунок забитих командою очок в ворота суперників. І ми вважаємо, що завдання, поставлене тренером Кондратовичем Андрієм Борисовичем , футболістами КПІ повністю виконано: рахунок 4 : 1 на користь наших футболістів! Вітаємо спортсменів та дякуємо їм за гарну гру, результат якої дуже радує вболівальників.

Хочеться відзначити кращих,  на думку тренера, гравців команди : Гулак Іван (забив 2 м'ячі в ворота суперника), Карпов Максим, Самойленко Андрій, Горбатюк Данило, Панфілов Ярослав.

Після таких напружених перших трьох матчах у футболістів перерва до 16 жовтня. Значить, є час поліпшити свою фізичну і технічну підготовку, підвищити своє вміння керувати емоціями. Мені, вболівальнику команди, хочеться відзначити, що після трьох ігор команда політехніків лідирує за кількістю забитих очок, в ворота суперників вже влучено 14 голів, чого «не помітили» на сайті ФАСК і не розмістили команду на другому місці в турнірній таблиці.