Студенти КПІ на Чемпіонаті України-2019 у м.Трускавець

P90414 124540   З   28 березня по  1 квітня у м. Трускавець (Львівська обл.) відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

P90318 1557031  P90414 142248  P90316 121140

Більше 800 спортсменів зі всіх регіонів приїхали змагатися на різних по складності та довжині дистанціях за віковими категоріями. Спортсмени змагалися на спринтерській, середній, скороченій та подовженій дистанціях. Представники збірної команди зі спортивного орієнтування КПІ ім. Ігоря Сікорського Звягін Микита (ФПМ) та Голобородько Аліна (ФММ) брали участь у Чемпіонаті України.

сп ор

Студент другого курсу Звягін Микита ФПМ (КМ-73) у перший день змагань на спринтерській дистанції фінішував з найкращим результатом у змаганнях серед юніорів і зайняв І місце. Подовжену дистанцію по гірський місцевості Микита Звягін пробіг у хорошому темпі , та здобув золоту нагороду. Звягін Микита входить до складу юніорської та юнацької національних збірних команд України зі спортивного орієнтування, та влітку 2018 року приймав участь у   Чемпіонат Європи серед юнаків(Болгарія ), та Чемпіонат світу серед юніорів (Угорщина ). З 6 по 7 квітня 2019 р. у Києві проходив чемпіонат міста на окремих дистанціях . Спортсмени змагалися на двох дистанціях, на яких у перший день у групі еліта Звягін Микита (ФПМ) посів друге місце і на другій дистанції здобув золоту нагороду .

Крім того з 13 по 14 квітня  14 квітня на території Києва та Київської області пройшли традиційні змагання “Kiev Region Cup”.Спринтерська дистанція проходила по міськім кварталам та території парку Бабій Яр. Серед дівчат у юніорській групі Таран Вікторія (ФТІ) показала найкращий результат, Голобородько Аліна (ФММ) здобула бронзову нагороду . Серед юніорів Колесник Вадим (ІПСА) став другим, а Бабіч Кирил (ІПСА) фінішував третім . Другий день змагань проходив на гірській місцевості у районі с. Пірогово. Таран Вікторія та Колесник Вадим були найшвидшими с першим результатом, Аліна Голобородько була третя. Переможці змагань визначались за сумою часу за два дня змагань . Представники збірної команди нашого університету Таран Вікторія та Колесник Вадим отримали золоті нагороди , а Горобородько Аліна та Бабич Кирил бронзові медалі .

Поздоровляємо студентів та їх тренера, викладача кафедри спортивного вдосконалення Ускову Світлану Михайлівну зі спортивними досягненнями 2019 року!