Вітаємо кікбоксера Тимко Андрія з перемогами!

кикб киевс обл  ВІТАЄМО!  В м. Обухів 23-24 лютого 2019 року відбувся традиційний

чемпіонат Київської області з кікбоксингу ІСКА, в якому брали участь усі вікові групи. У змаганнях взяли участь біля 100 спортсменів з 11 клубів Київської, Житомирської областей та м. Києва. Серед учасників були і три студенти КПІ ім.Ігоря Сікорського, вихованці тренера Запольського Дмитра Петровича.

Техніко-тактичний рівень, продемонстрований спортсменами, відповідав рівню змагань, тому поєдинки суперників були надто напруженими, спортсмени боролися за право взяти участь у Чемпіонаті України з кікбоксингу, якій відбудеться в м. Києві 14-17 березня 2019 року. Крім того боролися за право потрапити у збірну команду України для участі у чемпіонаті світу ISKА 15-19 жовтня 2019 року в м. Корк (Ірландія).

Тимко кикбокс

Вітаємо з перемогою нашого студента Тимко Андрія і його тренерів!

Також раніше Тимко Андрій брав участь в Спартакіада Києва серед студентів- (28.02-02.03.2019р.), де він посів  3 місце.
Сподіваємося, що він потрапить до списку претендентів до всесвітніх змагань.

Коротенько про себе розповів сам Андрій:

Живу в Броварах

Навчаюсь в КПІ, ФІОТ, група ІВ-72

Займаюсь боксом 8 років

Кандидат у майстри спорту України

Тренуюсь в Броварах у тренера Лавренця В.А. та в КПІ у тренера Запольського Д.П.

Представляю КПІ на змаганнях різного рівня.

Найкращі спортивні досягнення:Чемпіон Регіонального Чемпіонату України,Чемпіон Київської області 2016,2017,2019

Чемпіон Спартакіади КПІ, Призер Чемпіонату Києва серед студентів 2018,2019років

На даний момент спортивна ціль - це виконання звання Майстра спорту України

Дякую за підтримку ...

А ми бажаємо Тимко Андрію бути чемпіоном і на міжнародних змаганнях!