Важлива перемога баскетболистів КПІ

SAM 4819Перша гра дивізіону Центр Студентської Баскетбольної Ліги України відбулася 10 березня.

Суперник політехніків в першій грі - команда баскетболістів Черкаського державного університету, на вигляд доросліше наших студентів і міцніше фізично. Але в грі повели в рахунку саме наші баскетболісти.

На перших хвилинах дуже стрімко наші студенти проривалися до кільця і змогли успішно завершувати свої атаки. Поступово суперники змогли налагодити свою гру, але хоч і з невеликою перевагою, баскетболісти-політехніки весь час вели в рахунку. Перший період завершився з рахунком 23-13.

SAM 4820 SAM 4827

SAM 4822 SAM 4821

SAM 4830

У другому періоді боротьба стала рівною, черкаські студенти змогли наздогнати в рахунку і навіть за рахунок дальніх точних кидків на півтори хвилини вийти вперед 30:28. Це були єдині півтори минути, коли наші хлопці програвали. Друга десятихвилинка завершилася перевагою політехніків 42:36.

Третя (55:45) і четверта десятихвилинки були дуже напруженими, на майданчику грали дві найсильніші студентські команди. Кілька помилок політехніків привели до того, що було втрачено перевагу, розрив зменшувався, рахунок вирівнявся і основний час закінчується рахунком 76:76.

Додаткова п'ятихвилинка пройшла з величезним напруженням, обидві команди віддавали всі сили грі. Але більш наполегливими, точними були все-таки політехніки, суперник припустився кількох помилок, що дозволило нашим гравцям знову повести в рахунку і зберегти цю невелику перевагу до кінця гри.

92:87 - остаточний підсумок гри на користь команди НТУУ КПІ.

На останніх хвилинах можна виділити гравців - політехніків №19 Корчагіна К., він наполегливо та результативно проривався до кільця, точні передачі №18 - Кравченко О., а також відзначити всіх гравців команди, протягом всієї гри хлопці віддавали всі сили грі, уважно слухали і намагалися виконати настанови тренерів Кузенкова О.В. і Устименко Г.О.

Підтримав команду і присутній на грі Киричок Петро Олексійович - проректор з науково-педагогічної роботи НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського", доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Команда НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського:

Билецький В.   №4

Лискович А.     №5

Супчук Д.          №7

Бондарук Р.      № 8

Мартинов         №9

Климчук М.       №10

Коваль М         №13

Станишевский О. №14 (капитан)

Ковригин В.      №17

Кравченко О.   №18

Корчагин К.      №19

Тренери Кузенков Олег Вікторович и Устименко Григорий Олександрович.

Нагадаємо, у кожному дивізіоні команди жеребкуванням поділени на групи по 3 або 4 команди та грають одне коло.

Команди, які посядуть перше та друге місце кожної групи, виходять до фінальної частини змагань.