Студентська баскетбольна ліга України Таскомбанк 2018/2019

СБЛУ март19У Києві завершився обласний етап Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк. У змаганнях взяли участь 14 команд університетів серед чоловіків, в тому чіслі і збірна команда «Політехнік». Перший етап пройшов у двох групах по 7 команд по груповій системі, а в другому етапі відбулися матчі плей-оф.

Усього проведено було більше 60 ігор в 6 спортзалах, в яких брало участь 210 студентів-спортсменів. Фінальні місця розподілилися таким чином:
1. КНТЕУ
2. КПІ
3. НУФВСУ

СБЛУ

Команди-переможниці Київського етапу змагань

Команди КНТЕУ та КПІ продовжують боротьбу на зональних змаганнях – дивізіоні Центр. У сезоні Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк настає пора вирішальних етапів.

Після завершення обласних етапів у Житомирській, Сумській, Вінницькій, Черкаській та Київській областях відбулося жеребкування груп дивізіону Центр. 6 команд групи Центр розділені на 2 групи. Поєдинки відбудуться з 10 по 12 березня в залі СК КПІ ім..Ігоря сікорського. Участь в змаганнях на своєму полі зняли одну з самих серйозних проблем нашої команди-де взяти гроші в разі ігор в іншому місті. Бажаємо успіху!

Наша команда 10 березня зустрічається з командою ЧГУ (група А)

Група А
ЧНУ(Черкаси)