Футзалісти КПІ перемогли КНТЕУ

Новый рисунок 2В другому турі Вищої футзальної ліги серед студентських

команд ЗВО столиці команда «Політехнік» з НТУУ КПІ приймала КНТЕУ. Гра відбулась у вівторок, 20 листопада в спортивному комплексіКПІ.

Після невдалих виступів у першому турі, «Політехніки» повинні були доказати, що можуть грати.

З перших хвилин кпішникі дали шанс супернику, той заволоділ ініціативою на майданчику та намагался добитися успіху. Але відкрити рахунок вдалось тільки на 17-й хвилині зустрічі.

До перерви залишалось кілька хвилин, але втримати перевагу підопічним гостям не вдалось. Ілля Федоренко обіграв в центрі поля суперників зміг завдати точного удару. Слід відзначити, що ігрова перевага у першому таймі була на боці гостей. 1:1, слід починати все знову.

У другому таймі вже «Політехнік» був лідером. Суперники обмінялися ударами, які не принесли результатів. . Декілька часу перевага у володінні м’ячем була на боці гравців КНТЕУ, але завершити голами свої атаки не вдавалось. А політехніки виявилися більш влучними. Тож вітаємо команду політехніків, чинного володаря Кубку ФАСК з футзалу, з першою перемогою в цьому сезоні з рахунком 3:1. І чекаємо наступних перемог. Хай щастить також і в наступній грі 27 листопада!

Календар змагань: 4 грудня 4 тур, 12 грудня – п’ятий, 20 грудня – шостий і 27 грудня сьомий (попередній розклад).