І перемоги, і поразка

SAM 4447 ВОЛЕЙБОЛ

17 листопада дві команди волейболіств КПІ ім.Ігоря Сікорського на своєму майданчику зустрічалися зі своїми суперниками. Чоловіча збірна в цей день провела переможний, хоча і важкий, матч з командою «Ореанда», аутсайдером групи Б першого дивізіону.

Знову порадували переможною грою і дівчини-волейболістки. У черговому, п'ятому турі сезону першості міста, вони впевнено обіграли команду НУБіП (14: 25-12: 25-10: 25). Вітаємо лідерів групи В другого дивізіону!

75 ФУТЗАЛ

17 листопада стартував сезон футзальної ліги ФАСК. В 2018/2019 сезоні у вищій лізі беруть участь 8 команд, серед яких і збірна Політехнік (НТУУ «КПІ»). Якось невдало почався сезон нашої збірної команди, володаря торішнього Кубка футбольної студентської асоціації та срібного призера студентського Чемпіонату міста. І якщо програші дорослим командам в Чемпіонаті федерації футзалу Києва можна пояснити молодістю команди, то старт в Чемпіонаті ФАСК засмутив і гравців, і тренерів, і вболівальників. На жаль, в першому матчі студентського сезону політехнікам не вдалося забити жодного м'яча в ворота суперника, також призера минулорічної першості-команді НУХТ. При цьому пропустили в свої ворота п'ять (!) м'ячів. Так, спорт не буває без поразок, бажаємо команді усвідомити свої помилки, забути про стартову невдачу і рухатися вперед. Тільки вперед!