Три перемоги збірних КПІ в один день!

баскет корзина с мячфутбол мячБАСКЕТБОЛ і ФУТБОЛ=супер команди

8 листопада відразу дві студентські збірні КПІ ім.Ігоря Сікорського приймали в своєму спорткомплексі команди суперників: «КПІ-2» в рамках першого етапу Студентської Баскетбольної Ліги приймав команду КНУБА, а «КПІ-1» боровся з командою НУФВСУ у півфінальної грі за право виходу до фіналу боротьби за 19-ий Кубок СПА Києва.

Першими на площадку вийшли команди «КПІ-2» і КНУБА.

SAM 4433

Команди вишів Києва нещодавно розпочали новий сезон Студентської

баскетбольної ліги України Таскомбанк.

Цього року в змаганнях беруть участь 13 команд університетів в офіційному заліку, а саме, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Державний університет інфраструктури та технологій, Київський коледж зв’язку, Київський національний торговельно-економічний університет, Київський національний університет будівництва і архітектури, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, Національний Авіаційний Університет, Національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний університет фізичного виховання і спорту України.(інфо сайту ФБУ)

SAM 4434

Всю гру баскетболісти обох команд держали у напругі своїх вболівальників-це була гра рівних на цей день по силі команд. Але те, що політехніки відкрили рахунок, мабуть і привело їх до перемоги у запеклій боротьбі з суперником. Всі чотири періоди команди не хотіли поступатися один одному першості, розрив очок був мінімальним то на користь однієї команди, то інший. Результати по чвертях гри підтверджують це :

1-суперник вище на зріст, це дає їм з початку перевагу, нападаючим політехніків не вдаються на перших порах точні кидки, але захист працює добре 16:16;

2-перші 4 хвилини взагалі без очок у обох команд, нападники стали точніше, але повільно рухалися від свого кільця, тому їм будівельники не давали шансів на кидки. Як і раніше добре працювали наші в захисті. 26:27 за КПІ.

3-кілька перших хвилин домінували гості, наші погано працювали на підборі і суперник вийшов вперед 32:29, але в цьому періоді у політехніків покращилися кидки і, відповідно, збільшилася кількість влучень. Політехніки знову вийшли вперед 37: 35. Починаючи з цього рахунку супернику вдалося тільки одного разу зрівняти рахунок. А політехніки потихеньку йшли в лідери гри 49-40.

4-суперник скорочує розрив. У будівельників краще підбір під кошиком і точніше потрапляння штрафних кидків, вдається скоротити розрив до двох очок. Караул, но політехніки не здаються. 57:61. Останні секунди дуже напруженого матчу и перемога 62:58! Вітаємо!

SAM 4440

Через кілька хвилин після першого баскетбольного матчу на майданчик вийшли баскетболісти команд «Політехнік» и КНУБА, які перемогли у своїх групах і добилися права боротися за участь у фіналі Кубка СПА.

SAM 4441

Баскетболісти КПІ ім. Сікорського добилися чудового успіху в півфіналі Кубкового турніру-2018 Студентської профспілкової асоціації Києва (СПА), перемігши у грі команду НУФВСУ-1! Ця гра була не менше цікавою і напруженою, ніж перша.

Початок гри був трохі на стороні суперника команди політехніків, який і повів в рахунку. І хоча гра виглядала рівною, але студенти НУФВСУ-1 завершували майже всі атаки влученнями в кільце, чого не скажеш про наших баскетболістів. Захист КПІшників не дозволив зробити супернику занадто багато кидків, тому рахунок першого періоду був невеликим.

Баскетболісти КПІ ім. Сікорського добилися чудового успіху в півфіналі Кубкового турніру Студентської профспілкової асоціації Києва (СПА), перемігши у грі команду НУФВСУ!

На початку другої чверті КПІ-1 виходить вперед, але не надовго. Рахунок змінюється частише. Заспокоювало уболівальників те, що гра вирівнялася, обидві команди справляються з кидками, чергуючи атаки. Поступово політехніки набувають впевненості, але є і мінус в їхній грі-більшість влучень з-під кільця, зовсім немає триочкових кидків на відміну від кидків суперника. До кінця другого періоду суперник зменшив швидкість, а наші баскетболісти, навпаки, додали і вийшли вперед 46:32.

Тривала гра вже з надією на перемогу політехніків. У третьому і четвертому періодах  почали виходити  кидки з дальньої дистанції, вдалі відриви  від суперника, рахунок поступово збільшувався на користь команди "КПІ-1". Різниця в 20 очок в четвертому періоді - це вже шанс на перемогу і його не упустили. Але тренери продовжували на ходу давати свої настанови, змушували грати ще краще. І це вийшло!  98:74! Поздоровляємо переможців

SAM 4444

Кращими гравцями вболівальники та тренери визнали Сташевського, Мартинова, Коваля та першокурсника Климчука. Тільки вперед до перемог!

Дякуємо тренерам-викладачам Устименко Григорію Олександровичу та Кузенкову Олегу Вікторовичу за їх працю.

ФУТБОЛ, 8 листопада 8 тур

«Політехнік» здобув перемогу над командою «Економіст»

У четвер, 8 листопада, у рамках восьмого туру групи А першого етапу змагань ФАСК на стадіоні Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана проходив матч між командами «Політехнік» - НТУУ «КПІ» та «Економіст» - КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.

Футболісти «Політехніка», озирнувшись перші хвилини гри на чужому стадіоні, вже на 7 хвилині відкрили рахунок(Антон Мельник уміло обіграв захисника суперника і поцілив у сітку – 1:0) . Надалі гравці КПІ не давали шансу супернику створити загрозу біля своїх воріт. Команда КПІ виглядала більш зібраною, націленою перемогати, володіла територіальною перевагою до кінця першого тайму. У другому таймі тренер команди політехніків Андрій Борисович Кондратович наполягав на забітті ще м’ячів у ворота суперника і другий м’яч забив вже на 72 хвилині Андрій Губеня, отримав передачу від товариша і пробив по воротах дуже сильно. Згодом, дублем відзначився Павло Пішта. Підсумок гри 4:0 на користь політехніків. Перемога в цій грі дозволила команді піднятися на другу сходинку турнірної таблиці. Вітаємо футболістів і тренерів!