Футбол листопадовий

футбол мячПочавши листопад з програшу (2  листопада НАВС переміг «Політехнік» з рахунком 2:1), наші футболісти 6 листопада домоглися чергової перемоги в

Першості ФАСК(футбольна асоціація студентів Києва). «Політехнік» мав нагоду наблизитись до перших двох команд у групі та відірватись від «Університету культури», в яких так само 9 очок. Вже на 9-й хвилині Андрій Губеня відкрил рахунок. Автором наступного гола став Артем Іващенко, а в кінці тайму автором третього м’яча у ворота суперника від кпішників став Роман Коробко, На перерву команди пішли за рахунку 3:0.

На жаль, у другому таймі нашим футболістам довелося грати меншим складом, що дозволило супернику забити гол у ворота політехніків, але Роману  Коробко вдалося забити гол у відповідь, і в підсумку переконливо з рахунком 4:1 «Політехнік» перемог футболістів команди СК КНТЕУ «Меркурій-2» і закріпився на третій сходинці турнірної таблиці групи А.

Автор двох голів Коробко Роман   Коробко КПИ

Але відпочивати і святкувати успіх ніколи: попереду, вже 8 листопада гра восьмого туру з командою ЕКОНОМИСТ (КНЕУ) на території суперника. Бажаємо успіху!