Регбісті КПІ виходять на фініш сезону 2018 р

регбиСтуденти КПІ беруть участь в вищих лігах Чемпіонату України з регбі-7 і регбі-15. У минулу суботу, 29 вересня, відбулася чергова гра 2-го туру Чемпіонату України з регбі-7 в вищій лізі. За сумою двох турів команда «Політехнік» (Київ) займає 3-е місце в цих престижних змаганнях.

Через відсутність грошей команда КПІ не змогла взяти участь в Універсіаді України-2018  з регбі-7.

Вдалою вийшла недавня поїздка до Чернігова для участі в відкритому Чемпіонаті міста з регбі-7. В змаганнях взяли участь дві команди студентів-політехніків, які виступили відмінно, зайнявши два перших місця!

Команда з регбі-15 провела вже дві гри в вищій лізі Чемпіонату України. Гра першого туру проходила в Києві, на жаль, наші регбісти програли одеській команді КРЕДО-63. У другому турі Чемпіонату, на виїзді,  у важкому матчі наші студенти на останній хвилині вирвали перемогу у дніпровського регбійного клубу «ДНІПРО».

регби киев днепр

Попереду ще два тури. Гра третього туру відбудеться в Києві, гра четвертого туру на виїзді, в місті Одеса. Тренер команди Сабіров Олександр Сергійович з оптимізмом дивиться на майбутні ігри, на його думку, команді «Політехнік» перспектива-друге місце в цих змаганнях. Бажаємо успіху!