Новини спортивного життя збірних команд університету по ігрових видах спорту

эмблема каф2Головна новина:

Ми вже звикли, що КПІ займає перші місця в своїй категорії та призові в загальної першості. В цьому році вперше в історії за результатами Спартакіади міста НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» зайняв не тільки перше місце в своїй категорії, але і серед ВСІХ ЗВО Києва!

Спарт 2018 итог 001

Вітаємо студентів-спортсменів, викладачів та їх уболівальників!

І готуємось до чергових стартів!

Футбол: Засідання Виконавчого комітету ФАСК

Сімнадцятого вересня о 15.00 в Конференц-залі Федерації футболу м.Києва за адресою вул. Б. Брайчевського, 12, відбулося чергове засідання Виконавчого комітету ФАСК.

Одним з ключових питань засідання буле проведення ХХ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО (сезон 2018/2019 рр.).

Також відбудлося жеребкування календаря змагань у новосформованих групах А та Б, за підсумками рейтингу минулого сезону. На засідання були присутні члени Виконкому ФАСК та представники команд-учасниць. Заявки на участь в Чемпіонаті цього учбового року надали 17 команд, в тому числі і збірна команда КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка вже почала підготовку до змагань.

Футзал: Володарі Кубку Києва - 2018 збірна команда футзалистов вступить у боротьбу пізніше згідно розкладу ФАСК.

Волейбол: Столична ліга

Чемпіонат Столичної Ліги з класичного волейболу серед чоловічих і жіночих команд проводиться за принципом "домашня-виїзна гра" у підгрупах з набором очей з подальшим потраплянням до плей-офф та іграми на вибування;

Фінальна частина чемпіонату проходить на нейтральному полі, яке надаєтся оргкомітетом Столичної Ліги.

Термін проведення з 01 жовтня 2018 р. по по квітень 2019 р. Наші чоловічі збірні команди Київський політехнік та Київський політех 2 вже подали заявки на участь у ціх змаганнях.

Попереду також участь чоловічої та жіночої збірних команд з волейболу у 14-му Чемпіонаті Києва серед ЗВО.

Баскетбол: СБЛУ Таскомбанк виходить на старт нового сезону

Наприкінці вересня стартує черговий сезон чемпіонату України з баскетболу серед студентських команд – Студентська баскетбольна ліга України Таскомбанк.

Змагання проходить під керівництвом Федерації баскетболу України спільно з Комітетом фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України та Спртивною студентською спілкою України.

Чемпіонат складається з чотирьох етапів: І етап – змагання в ЗВО; ІІ етап – територіальні (обласні) змагання; ІІІ етап – всеукраїнські зональні змагання; IV етап – фінальні змагання. Директорат Чемпіонату України доповнив та змінив деякі положення існуючого Регламенту СБЛУ: головним нововведенням є зміна системи проведення чемпіонату, а саме відмова проведення змагань в двох дивізіонах, як було минулого сезону. Фінальний етап змагань планується проводити за «олімпійською» системою серед найкращих команд попереднього етапу.

Метою змін є популяризація баскетболу серед студентів ЗВО та залучення якомога більшої кількості вболівальників. Що стосується складу команд, учасниками команди можуть бути студенти, аспіранти, докторанти, ад’юнкти, курсанти університетів, вік яких не перевищує 25 років на момент початку змагань. Починаючи з ІІІ етапу до складу команди дозволяється залучати двох студентів з іншого ЗВО даного регіону, який приймав участь в змаганнях на попередньому етапі, але не здобув право подальшої участі з ним.

Залишилися незмінними вимоги щодо участі в СБЛУ Таскомбанк гравців Дивізіону "А" (Суперліга) та Дивізіону "В" (Вища ліга): для участі в кожному наступному етапі змагань, вони повинні зіграти не менше 50% матчів +1 попереднього етапу.

Розклад проведення етапів: І етап – вересень-жовтень 2018р. ІІ етап – жовтень-листопад 2018р. ІІІ етап – лютий-березень 2019р. ІV етап – квітень 2019 р.

Крім участі в студентському Чемпіонаті, чоловіча збірна традиційно бере участь у змаганнях команд Ліги Монстрів.

РЕГБИ У сезоні-2018 визначаться чемпіони Суперліги, Вищої та Першої ліг.

Наша команда виступає у вищій лізі. Вищу лігу у фінальній частині склали: одеський «КРЕДО-1963», дніпровський «Дніпро» і київський «Політехнік». Турнір почався 8 вересня і завершиться 20 жовтня.

Крім того  затверджено Регламент проведення XIV літньої Універсіади міста Києва 2019 року в програмі IV Спартакіади серед закладів вищої освіти м.Києва

Змагання серед студентів закладів вищої освіти (далі – ЗВО) м. Києва проводяться з вересня 2018 р. по травень 2019р. в два етапи:

Перший етап: змагання проводяться у ЗВО. До участі у змаганнях допускаються студенти даного навчального закладу денної форми навчання, допущені до змагань лікарем. Змагання особисті та командні.

Другий етап: змагання проводяться серед збірних команд ЗВО м. Києва відповідно до календарного плану проведення змагань XIV літньої Універсіади м.Києва.

Універсіада проводиться з загальнокомандним заліком ЗВО за категоріями та загальнокомандним заліком серед усіх ЗВО (розділ VII Регламенту). ЗВО за категоріями розподіляються згідно із загальною кількістю студентів очної форми навчання станом на 01 вересня 2018 року:

1 категорія – ЗВО фізичного виховання і спорту, незалежно від кількості здобувачів вищої освіти;

2 категорія – педагогічні та інші ЗВО, які мають інститут (факультет) фізичного виховання і спорту;

3категорія – ЗВО, у яких навчається більше 10000 студентів (в тому чіслі НТУУ КПІ ім..Ігоря Сікорського)

4 категорія – ЗВО, у яких навчається від 5000 до 10000 студентів;

5 категорія – ЗВО, у яких навчається до 5000 студентів;

6 категорія – ЗВО, у яких навчається до 2000 студентів.