Фінал Кубкa м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ!

readmsg 19 квітня 2018 року відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед студентських команд Вищих навчальних закладів, в якому зустрінуться збірні команди «Політехнік» (НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського") та НПУ ім. М. Драгоманова,

який почнеться о 15:00 в Центрі фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» за адресою вул. Верхньоключова 1/26. Матч пройде під егідою Футбольної асоціації студентів міста Києва.

Розпочнеться спортивне свято з нагородження переможців і призерів XV Чемпіонату та Першості м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ. На заході будуть присутні представники керівних складів університетів, органів місцевої влади, засобів масової інформації, партнерів організаторів змагань та підтримка команд на трибунах у вигляді близько однієї тисячі вболівальників.

Також слідкуйте за трансляцією фінального матчу та нагородженням у прямому ефірі на телеканалі X-Sport, яка почнеться о 15:00.

Запрошуємо всіх вболівальників на кульмінаційну подію всього футзального сезону під егідою ФАСК.(матеріал сайту ФАСК).

Чекаємо вболівальників команди політехніків.

Підтримайте свою команду!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Етапи до виходу у фінал

5 ГРУДНЯ 2017