Чекаємо студентів в спортивному центрі КПІ

Друк

лого спортивноеШановні студенти, вашої увазі

новий список викладачів, з якими ви будете займатися  улюбленим видом спорту на кафедрі технологій оздоровлення і спорту. Подробиці по видам спорту дивиться в навчальному процесі цього сайту(кафедра спортивного вдосконалення), а також на сайті кафедри фізичного виховання. Назва нової кафедри з 1 вересня 2021року: кафедра технологій оздоровлення і спорту.

                               

з/п

Список викладачів кафедри технологій оздоровлення і спорту                                          

ПІБ

Вчене звання,

н/ступінь, почесне звання

1

Бойко Ганна Леонідівна

Доцент, к.п.н.

2

Новицький Юрій Володимирович

Доцент, к.п.н.

3

Грінь Андрій Романович

Доцент, к.п.н.

4

Дакал Наталія Адамівна

К.наук з фіз.вих. і спорту

5

Зеніна Ірина Володимирівна

Доцент, к.п.н.

6

Карпюк Ірина Юріївна

Доцент, к.п.н.

7

Міщук Діана Миколаївна

К.наук з фіз.вих. і спорту

8

Пасічна Тетяна Володимирівна

Засл. трен.

9

Скибицький Ігор Глібович

Доцент, к.п.н., МС

10

Кетова Наталія Валеріївна

К.п.н.

11

Cабіров Олександр Сергійович

К.п.н., МС

12

Твердохлєб Олена Федорівна

Доцент, к.п.н.

13

Хіміч Ігор Юрійович

Доцент, к.п.н.

14

Абрамов Сергій Анатолійович

15

Анікеєнко Лариса Василівна

            МС

16

Бурлака Ірина Василівна

            МС

17

Гаврилова Надія Михайлівна

18

Гаврилова Наталія Євгеніївна

 

19

Гришко Лариса Григорівна

            МС

20

Демиденко Марина Олегівна

           МС

21

Єфременко Вікторія Миколаївна

        МСМК

22

Журавльов Сергій Олексійович

23

Захарова Ірина Юріївна

24

Іванюта Наталія Вікторівна

           МС

25

Козлова Тетяна Георгіївна

26

Корюкаєв Микола Миколайович

            МС

27

Кривенда Вячеслав Сергійович

28

Кузьменко Наталія Вікторівна

29

Лукачин Анатолій Васильович

30

Лускань Олег Юрійович

31

Мартинов Юрій Олександрович

МС

32

Михайленко Вадим Миколайович

33

Мохунько Олександр Дмитрович

34

Назимок Віктор Васильович

МС

35

Обезюк Тетяна Костянтинівна

36

Парахонько Вадим Миколайович

37

Підвальна Олена Василівна

38

Прус Надія Михайлівна

39

Саламаха Олександр Євгенович

МС

40

Смірнов Костянтин Миколайович

            МС

41

Сироватко Зоя Вікторівна

МС

42

Сиротинська Олена Каленівна

43

Соболенко Андрій Ілліч

МС

44

Ускова Світлана Михайлівна

            МС

45

Черевичко Олександр Геннадійович

46

Чиченьова Оксана Миколаївна

МСМК

47

Чеховська Анна Юріївна

МС

48

Шарафутдінова Санія Умярівна

49

Шишацька Валентина Іванівна

50

Білоконь Віктор Петрович

51

Добровольський Володимир Едвардович

МС

52

Новікова Ірина Василівна

53

Сога Сергій Михайлович

 

54

Голубєва Валентина Анатоліївна

 

   

55

Зубко Валентина Володимирівна

МСМК

56

Качалов Олександр Юрійович

МС

57

Муравський Леонід Володимирович

МС

58

Тимчик Світлана Григорівна

59

Туряниця Іван Сергійович

МСМК

60

Тверітнєв Віктор Іванович

МС

61

Яременко Олег Миколайович

МС

В.о. завідувача кафедри технологій оздоровлення і спорту Ганна БОЙКО