Незабаром початок нового навчального року

 котик в очках    В новому навчальному році - нові можливості

                                                                      Позади наш карантинчик,

                                                                      отпуск тоже позади.

                                                                      В голову же лезут мысли:

                                                                     Что там ждет нас впереди?

 

      Дорогі наші спортивні викладачі, з року в рік ви робили неймовірно важливу роботу. Ви навчали студентів здоровому засобу життя, прищеплювали їм любов до спорту, турботу про своє здоров'я! Ви закладали основу для їх фізичного здоров'я і розвитку! Збірні команди університету були завжди серед кращіх в Києві. Нехай нові навчальні будні будуть в радість! Нехай оновлені збірні команди університету продовжують славну історію спортивних досягнень нашого чудового університету-НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».

     Але цей же рік потребує ще нових вмінь і виконання нових завдань. Бажаємо успіху в оволодінні новими можливостями роботи зі студентами!

    Всі викладачі КПІ ім. І. Сікорського можуть розмістити свої навчальні матеріали (лекції, завдання, тести, відеоролики тощо) на Платформі «Сікорський». Серед них:
− ті, хто проходив підвищення кваліфікації за курсами "Розроблення дистанційних курсів з використанням Moodle", "Створення та використання веб-ресурсів навчальних дисциплін" та "Використання розширених сервісів Google для навчальної діяльності" можуть самостійно розробити курси для Moodle або G Suite for Education і через адміністраторів розмістити їх на Платформі «Сікорський»;
− ті, хто не володіють практичними навичками роботи в системі Moodle або G Suite for Education можуть надіслати свої навчальні матеріали в електронній формі адміністраторам платформи, які конвертують їх у навчальний простір.

Підтримка з питань організації освітнього процессу:

 Сімашко Інна Вячеславівна - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або за тел. (050)295-47-99


З питань щодо технічної підтримки Moodle звертайтесь:

Благовірна Світлана Олексіївна — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ярмолович Людмила Пилипівна — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або за тел. (044) 204-81-07

Зразок заяви   і   Дані, які потрібно надіслати для реєстрації СТУДЕНТІВ на Moodle

                           log_st1-student.xls

                           Microsoft Excel Table 59.0 KB

(з сайту  https://www.sikorsky-distance.org/support/)