ХV науково-методична конференція запрошує викладачів

downloadХV науково-методична конференція «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В КОНТЕКСТІ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ОЛІМПІЙСЬКА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

         НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ України «КПІ»

МІЖРЕГІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Олімпійська академія України, кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки Національного авіаційного університету запрошують Вас взяти участь у ХV науково-методичній конференції «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В КОНТЕКСТІ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ», яка відбудеться 18-19 червня 2020 року в місті Києві за адресою: пр-т. Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет, спорткомплекс НАУ.

Програма конференції планується за такими напрямами:

  • Гуманістичні цінності олімпізму та олімпійська освіта в сучасному суспільстві (з питань історії, філософії, психології, соціології, етики, естетики, екології).
  •  Науково-методичні та організаційні основи фізичного виховання у непрофільних ВНЗ (пріоритети, перспективи, проблеми організації та методики викладання).
  • Фізичне виховання студентів спеціальних медичних груп у сучасному контексті (оздоровчий вплив фізичного виховання).
  • Проблеми оздоровчої та спортивної підготовки.
  • Ідентифікація педагогіки рухової активності.
  •   Інтелектуальні та мистецькі види спорту в контекстах сучасності.

Для участі в конференції необхідно до 07 червня 2020 року надіслати на електронну адресу (з поміткою «конференція») або звичайним листом (на адресу кафедри) текст матеріалів та заявку для участі в конференції (бланк заявки можливо отмати поe-mail, вказаному нижче адресою).

          За результатами конференції готуватиметься збірник матеріалів конференції.

Тексти повідомлень українською, російською, англійською або польською мовами: об'ємом від 3 до 5 сторінок формату А-4, шрифт 14 Times New Roman, поля 20мм, орієнтація сторінки книжкова, інтервал - 1. Структура статті: назва статті, прізвище та ініціали авторів, назва організації, текст статті. Текст повідомлення надається не більш ніж від трьох авторів на електронному носії. Оргкомітет залишає за собою право на редагування та відхилення представлених матеріалів.

Реєстраційний внесок у сумі 150 гривень сплачується під час реєстрації учасників конференції. Всі витрати (проїзд, проживання, харчування) за рахунок учасників конференції. Реєстрація учасників конференції 18 червня 2020 р. з 11.00 до 12.00 у холі спорткомплексу НАУ. Початок роботи конференції з 12.00. Під час карантину конференція може бути проведена он-лайн.

Оргкомітет

Адреса: м. Київ, 03068, просп. Космонавта Комарова, 1,

Національний авіаційний університет, кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.        

Контактні телефони:

+38097-6698969 Вржесневський Іван Іванович, +38073-4413995 Вржесневська Анна Іванівна,

+38099-2621707 Захарчук Іван Романович.