Теми рефератів та комплекси вправ для студентів на період карантину

Шановні студенти! У зв’язку з запровадженням дистанційної форми навчання викладачами кафедри фізичного виховання та спортивного вдосконалення розроблено та імплементовано в освітній процес на платформі дистанційного навчання «Сікорський» теоретичні матеріали для викладання та завдання для здійснення поточного та семестрового контролю за освітнім компонентом «Фізичне виховання», з врахуванням специфіки обраних видів спорту. Надані теоретичні матеріали відповідають за обсягом невідпрацьованим, у зв’язку з карантином, практичним заняттям.

Вся інформація знаходиться на платформі Moodle унівеситету за посиланням Фізичне виховання та основи здорового способу життя.

Завдання необхідно виконувати відповідно до курсу вашого навчання та обраного вами виду спорту. Реферати надсилати Відповідальним за навчальні відділення. 

Додатково відповідальні за видами спорту (викладачі кафедри спортивного вдосконалення):

1.Аеробіка спортивна  Пасічна Тетьяна Володимирівна  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2.Боротьба  Агеєв Павло Миколайович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3.Стрільба з лука Д'якова Оксана Віргініївна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4.Футбол Мохунько Олександр Дмитрович  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Студенти можуть знайти контакти своїх викладачів за посиланнями:

Відповідальні за спортивно- оздоровчу роботу на факультеті   та

 Відповідальні за навчальні відділення.   

Студенти, які займаються у викладачів кафедри спортивного вдосконалення, можуть знайти контакти на сайті кафедри Спортивного вдосконалення : у  розділах Навчальний процес та Співробітники