60-та річниця першого польоту Чоловіка в Космос

Гагарин в скафандре чб Дванадцяте квітня - день, безумовно, особливий.

І не тільки в Росії, його тепер у всьому світі відзначають. Десять років тому, напередодні 50-річчя польоту Юрія Гагаріна, Генеральна Асамблея ООН проголосила 12 квітня Міжнародним днем польоту людини в космос.

Відомо, що першого космонавта Землі першими зустріли не військові. "Ступивши на твердий грунт, я побачив жінку з дівчинкою, що стояли біля плямистого теляти і з цікавістю спостерігали за мною, - розповів сам Юрій Олексійович у своїй книзі" Дорога в космос ". - Пішов до них. вони - назустріч. Але чим ближче підходили, тим повільніше ставали кроки. Я адже все ще був в своєму яскраво-помаранчевому скафандрі, і його незвичайний вид трішечки їх лякав. Нічого подібного вони ще не бачили.

- Свої, товариші, свої! - відчуваючи холодок хвилювання, вигукнув я, знявши гермошлем.

  Гаг и Корлев.jpgкорабль в косм.jpg

С. П. Корольов. Основоположник радянської космонавтики

академік АН СРСР (1958) Освіта:

Київський політехнічний інститут,

Московське вище технічне училище

Народився 30 грудня 1906р. (12.01.1907 за новим стилем) в м Житомир, Волинська губернія, Російська імперія - радянський вчений, конструктор ракетно-космічних систем, голова Ради головних конструкторів СРСР (1950-1966), академік АН СРСР (1958) .

Сергій Корольов є одним з основних творців радянської ракетно-космічної техніки, що забезпечила стратегічний паритет і зробила Союз Радянських Соціалістичних Республік на передову ракетно-космічною державою, і ключовою фігурою в освоєнні людиною

Подивіться в ютубі дві серії документального фільму «Три дні Юрія Гагаріна. І все життя »(1 і 2 серії). Історію треба знати.

На честь 60-річчя польоту Юрія Гагаріна  в Росії  9 квітня стартував новий корабель з екіпажем з 3 чоловік. Дивиться видео на сайті нашої кафедри в Фейсбуці