Студентам спеціальних медичних груп

спец мед групи         До уваги студентів!

Просимо надсилати звіти за самостійну роботу.

В темі листа зазначати факультет, групу та ПІБ

Викладач

ФБМІ, ФІОТ, ФММ, ПБФ, ФЛ

Обезюк Тетяна Костянтинівна

ІАТ, ІХФ, ММІ, ТЕФ, ФСП

Демиденко Марина Олегівна

ВПІ, ІТС, ФБТ, ФЕЛ

Захарова Ірина Юріївна

ЗвФ, ІЕЕ, ІФФ, РТФ, ФТІ, ФПМ

Кетова Наталья Валеріївна

ІПСА, ФЕА, ФМФ, ХТФ

Підвальна Олена Василівна

Студенти звільнені ЛКК

Карпюк Ірина Юріївна

Дивіться також інформацію у відділі "Навчальний процес-Спеціальні медичні групи" на головній сторінці сайту кафедри.

91 COM_CONTENT_REVIEW