Водне поло

Водне поло

водне поло 3

ЦФВС, басейн

Викладач:

Качалов Олександр Юрійович,  викладач

  Для зв'язку на період карантину: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  


 
Водне поло винайдено в другій половині XIX століття у Великобританії Вільямом Вілсоном. Прототипом гри послужило регбі. Ранні версії гри дозволяли використання сили в боротьбі за м'яч , утримання суперника під водою для оволодіння м'ячем. Воротар перебував за межами поля, він намагався запобігти спробам суперника покласти м'яч на причал. Гра набула сучасну форму в 1880- х роках.

 Водне поло - один з найстаріших олімпійських видів спорту. Вjyj вперше було включено в програму Олімпійських ігор в 1900 році. Жіноче водне поло увійшло в олімпійську програму в 2000 році після політичних протестів австралійської жіночої команди. Чемпіонат світу з водного поло серед чоловіків проводиться з 1973 року , серед жінок - з 1986 року).

В НТУУ «КПІ» водне поло почало свій розвиток» зовсім недавно  з приходом на посаду тренера з водного поло Качалова Олександра Юрійовича.

Збірна команда НТУУ «КПІ» з водного поло ще не має значних успіхів, основне завдання -підготовка до участі у Відкритій першості Києва з водного поло. Бажаємо успіхів!

ВП сборная  ВП вратарь 

Досягнення 2017/2018 н.р.:

Чмерук О.М. (ФІОТ ІС-73); - Універсіада м. Києва з плавання серед закладів вищої освіти; міські змагання; призове місце - 3.

Спортивні досягнення 2019/2020 навчального року: